
Ліжко кемпінгове Outwell New Foundland Grey (410075) найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
5 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 928862
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліжко кемпінгове Outwell New Foundland Grey (410075) Найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388076779 |
| Артикул | 928862 |
| Вага | 4,9 кг кг |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 79 x 58 x 16 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Textilene, woven and PVC coated polyester, 100% polyester |
| Розміри | 188 x 58 x 31 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴





