
Стіл кемпінговий Outwell Claros M (530083) найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
3 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931567
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл кемпінговий Outwell Claros M – це портативний стіл з оновленим дизайном стільниці. Його легко розкладати, складати та пакувати у валізу. Стіл ідеально підходить для пікніка або кемпінгу.
Основні характеристики
- Каркас: Сталь
- Розміри: 50 x 101 x 45/61/71 см (ШxДxВ)
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Стільниця: Міцний та водонепроникний пластик
- Колір: чорний
- Розмір у пакуванні: 50 х 50 х 6 см
- Вага: 5,2 кг
Особливості
- Водонепроникна стільниця з міцного литого пластику
- Відкривається та складається за лічені секунди
- Ручка для зручного перенесення
- Не потрібна збірка
- Легкий механізм блокування
- Високоміцна довговічна сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388076830 |
| Артикул | 931567 |
| Вага | 5,2 кг кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 50 х 50 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Black |
| Комплектація | Стіл |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Розміри | 50 x 101 x 45/61/71 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴






