
Диван кемпінговий Outwell Fremont Lake Sofa (470473) найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
7 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931559
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диван Outwell Fremont Lake ідеально підходить для відпочинку на свіжому повітрі та забезпечить вам чудовий комфорт. Його добре м'яке сидіння та спинка доповнені елегантним та міцним каркасом зі сталевих труб з порошковим покриттям. Ззаду є сітчаста кишеня, яка ідеально підходить для зберігання ваших особистих речей.
Особливості:
- Розроблений для підтримки ваги 2 х 120 кг.
- Товста підкладка на сидінні та спинці для гарної ізоляції та м'якого комфорту
- Легко встановлюється шляхом кріплення сидіння до рами
- Тканина сидіння з посиленими кутовими лапками
- Липучка та петля для надійного кріплення до рами
- Зручні сітчасті кишені на задній частині дивана
- Відкривається та складається за лічені секунди
- Високоміцна довговічна сталь
- У комплекті сумка для зручного зберігання та перенесення
- Тканина: Верхній шар: двоколірний поліестер 400D. Середній шар: поліестерне волокно 6 см. Нижній шар: поліестер 300 x 600D
- Рама: Сталь з порошковим покриттям
- Розмір: 126 x 77 x 92 см (ШxГxВ)
- Макс. навантаження, кг: 2 х 120 кг.
- Висота сидіння: 44 см
- Розмір упаковки: 18 x 30 x 110 см
- Вага: 8,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388146922 |
| Артикул | 931559 |
| Вага | 8,2 кг кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Тип | Крісла |
| Габарити упаковки | 18 x 30 x 110 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 240 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 126 x 77 x 92 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 099 ₴








