
Дитячий акумуляторний картинг Audi Gokart з функцією дріфту Червоний найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
24 656 ₴
- Немає в наявності
- Код: PA.AHL007A.CR
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Дитячий картинг Audi Drift на акумуляторі
Акумуляторний картинг Audi зі спеціальною функцією дріфту – ідеальний вибір для дітей, які люблять захоплююче водіння. Завдяки регульованій довжині автомобіля в діапазоні приблизно 117-127 см, картинг росте разом з дитиною, підлаштовуючись під її зріст. Це ідеальний варіант для молодих водіїв , що забезпечує комфорт і відповідну ергономіку під час водіння навіть на кілька років. Гра з картингом не тільки приносить масу задоволення, але й розвиває моторику та вчить координації рухів.
Потужні двигуни та привід електричного картингу Audi
Серцем електричного картингу Audi є два потужні двигуни потужністю по 150 Вт кожен , які забезпечують динаміку та плавність руху. Автомобіль живиться від батареї 24 В/7 Аг , що дозволяє довго розважатися та захоплювати дріфт. Крім того, завдяки індикатору заряду в кабіні і дитина, і батьки мають повний контроль над рівнем заряду батареї.
Світлодіодні фари та аудіопанель в ауді-карт
Електричний картинг оснащений дуже вражаючими та реалістичними світлодіодними ліхтарями як спереду , так і ззаду . Діти також можуть насолоджуватися розширеною аудіопанеллю з входами MP3 , USB , FM-радіо та Bluetooth , що дозволяє їм відтворювати улюблені мелодії або слухати пісні під час гри. Додаткові кнопки з попередньо завантаженими мелодіями і звуковий сигнал тільки підвищують задоволення від водіння.
Картинг Audi з функцією дріфту та спортивним сидінням
Найбільшою привабливістю цього картингу з акумуляторним живленням є режим дрийфу , який можна активувати за допомогою перемикача на кабіні. Завдяки спеціально використаним заднім пластиковим колесам , картинг легко входити у контрольовані заноси , забезпечуючи дітям масу адреналіну та задоволення. Спортивне сидіння забезпечує належну підтримку під час динамічних маневрів, завдяки чому кожен поворот стає захоплюючою, але водночас безпечною пригодою.
Безпечна їзда та дрифт з картингом для дітей
Картинг Audi з дріфтом оснащений функцією Free Start , яка дозволяє плавно розганятися без різких рухів. Крім того, ремені безпеки забезпечують захист під час водіння, а передні колеса EVA гарантують відмінне зчеплення і комфортне водіння по різних поверхнях. Завдяки цим рішенням дитячий електричний картинг Audi поєднує в собі захопливі розваги з максимальною безпекою для дитини.
Габаритні розміри картингу Audi Drift
розміри картингу приблизно 117-127 x 74 x 56 см,
розміри сидіння приблизно 37 x 23 x 37 см,
розмір переднього колеса приблизно 21 x 8 см,
розмір заднього колеса приблизно 28 х 10 см,
вага картингу приблизно 25 кг,
просвіт приблизно 8 см,
максимальне навантаження приблизно 50 кг,
розміри упаковки приблизно 101 x 64 x 33 см,
вага упаковки приблизно 28,5 кг.
Комплектація акумуляторного картингу Audi Drift
інструкція,
монтажний комплект,
зарядний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Карт |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | FM-приймач, Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Марка | Audi |
| Кліренс | 8 см |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 24 656 ₴










