
Вішак підлоговий АКЛАС Кактус VKY-6030B (Чорний)
890 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішак підлоговий АКЛАС Кактус VKY-6030B (Чорний) - практична та компактна вішалка, призначена для організації зберігання верхнього одягу та аксесуарів у приміщенні.
Вішак підлоговий АКЛАС Кактус VKY-6030B (Чорний) виготовлений з металу, вкритий чорною попрошковою фарбою.
Конструкція: Вертикальна стійка з кількома гачками для підвішування одягу, головних уборів, сумок тощо.
Гачки: Розташовані на різних рівнях, симетрично навколо центральної стійки. Гачки мають вигнуту форму, що запобігає зісковзуванню предметів. Загалом 8 гачків.
Основа: Міцна чотиринога основа забезпечує стійкість вішалки. Ніжки вигнуті назовні та мають закруглені кінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Кількість гачків | 8 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг кг |
| Тип | Підлогові |
| Висота | 176 см CМ. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Метал |
| Місце під головні убори | Да |
| Місце під парасольки | Немає |
| Розміри | 46х176 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴



