
М'яч надувний пляжний Bestway 98002 Людина-павук, 51 см
173 ₴
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-98002
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Надувний м'яч Bestway 98002 Spider-Man 51 см
Навіть відпочинок біля водойми не в змозі приборкати дітвору, занурену у світ мрій. У воді розігрується грандіозна битва титанів. Розлітаються бризки. Хтось регоче над своєю маленькою перемогою, випускаючи водяні стріли в обличчя противнику.

А чому б не розважитися разом з дітворою? Адже це так захопливо! Можна продовжити гру на березі. Або в басейні. Бавитися з надувним м'ячем можна з трьох років до нескінченності. Така яскрава і позитивна штучка сподобається всім! Зробіть свій водний відпочинок ще веселіше!
.jpg)
Характеристики:
- Діаметр 51 см
- Вік дитини від 3 років
- Виробник Bestway
- Колір червоний з блакитним
- Країна-виробник Китай
- Матеріал ПВХ
- Серія Spider-Man
- Упаковка картонна коробка
.jpg)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,18 кг |
| Довжина, см | 51 см |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | м'яч надувний |
| Ширина, см | 51 см |
- Ціна: 165 ₴

