-5%

Коло надувне для плавання INTEX 59220 Лінивець
191 ₴
182 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-59220-09
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коло надувне для плавання INTEX 59220 Лінивець
Надувні кола у вигляді Тваринок з ніжками дуже сподобаються дітям і їх батькам.
Кола, розраховані для дітей 3 - 6 років, допоможуть проводити відпочинок на воді безпечніше і веселіше.
Зверніть увагу, це коло має форму незамкнутого кола.
Характеристики:
- Діаметр 55 см
- Інформація Діаметр 55 см
- Вік дитини від 3 до 6 років
- Виробник Intex
- Гарантія не передбачена
- Колір блакитний
- Країна-виробник Китай
- Матеріал високоякісний вініл
- Насос ручний, ножний, електричний
- Серія ANIMAL SPLIT RINGS
- Тип надувний круг для плавання
- Товщина матеріалу 0,20 мм
- Розміри (см) 58 x 55
- Максимальне навантаження (кг) 27
- Вага (кг) 0,2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,2 кг |
| Довжина, см | 55 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, см | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴






