-4%

М'яч надувний пляжний INTEX 59040 Фрукти, 51 см
156 ₴
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-59040-09
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яч надувний пляжний INTEX 59040 фрукти, 51 см
Intex надувний м'яч – це барвистий і великий аксесуар, створений для яскравих ігор на воді, який точно сподобається як дітям, так і дорослим.

Цей надувний м'яч має низку переваг:
- Виготовлений з міцного вінілу товщиною 0,20 мм, що гарантує його тривалу експлуатацію.
- Використані матеріали абсолютно безпечні для дитини й не містять токсичних речовин.
- У здутому стані м'яч займає мінімум місця, що полегшує його транспортування і зберігання.
М'яч має розміри 51 см і виготовлений з високоякісного вінілу, що забезпечує йому довговічність і стійкість до інтенсивного використання. Зробіть свій час на воді ще веселішим і яскравішим з цим надувним м'ячем від Intex. Рекомендовано для дітей від 3 років.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,32 кг |
| Довжина, см | 51 см |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | м'яч надувний |
| Ширина, см | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



