-5%

Коло надувне з ручками INTEX 59258 зелене, 76 см
289 ₴
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-59258-02
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коло надувне з ручками INTEX 59258 зелене, 76 см можна використовувати в річці, басейні, на озері, в ставку, на морі, скрізь — де Вам буде завгодно. З надувним кругом Ваш малюк, який ще не вміє плавати, буде легко триматися і гратися у воді! Чудовий подарунок на літо для Ваших діток. Тепер літо буде просто прекрасним і веселим!

Характеристики Intex 59258:
- вік: від 8 років;
- для зручності є дві ручки (по одній з кожного боку);
- гладкий внутрішній шов;
- матеріал: високоміцний вініл;
- товщина матеріалу: 0,20 мм;
- кольори: рожевий, помаранчевий, зелений;
- діаметр: 76 см.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,3 кг |
| Довжина, см | 76 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, см | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴



