
Вішак підлоговий АКЛАС Сумах VKY-6024B 187x49 (Чорний)
1 480 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішак підлоговий АКЛАС Сумах VKY-6024B 187x49 (Чорний) - це практичний, міцний та стильний предмет меблів, призначений для організації порядку у просторі. Дизайн є поєднанням класичної функціональності та сучасних, чистих ліній. Колір підкреслює універсальність вішалки, роблячи її підходящою для різноманітних приміщень: від домашніх передпокоїв до офісів, готелів або кафе. Виготовлений з металу, вкритий чорною попрошковою фарбою.
У верхній частині центральної стійки розташовані численні гачки для вішання верхнього одягу, головних уборів, шарфів та сумок. Два яруси гачків: верхній ярус має 6 вигнутих гачків, кожен з яких закінчується декоративною кулькою, що запобігає зісковзуванню предметів. Нижче розташовані ще 6 гачків, які забезпечують додаткове місце для вішання і мають плавні вигини.
Трохи нижче середини стійки розташоване кругле кільце, яке призначене для зберігання парасольок, тростин або може бути використане для сумок. Під цим кільцем є три витончені, вигнуті металеві елементи, що додають конструкції елегантності та підтримки.
Нижня частина вішалки має три вигнуті ніжки, що розходяться назовні та утворюють міцну та стійку основу. Завдяки своїй формі, вони не лише забезпечують стабільність, а й додають вішалці естетичної привабливості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Кількість гачків | 12 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підлогові |
| Висота | 187 см CМ. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Метал |
| Місце під головні убори | Да |
| Місце під парасольки | Да |
| Розміри | 49х187 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴




