
Вішак підлоговий АКЛАС Берест VKY-6033B 182x42 (Чорний)
1 880 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішак підлоговий АКЛАС Берест VKY-6033B 182x42 (Чорний) - це багатофункціональний та міцний предмет меблів, що допомагає організувати простір та зберігати одяг та парасольки в порядку. Дизайн є поєднанням класичних та декоративних елементів, що робить її не лише функціональною, а й естетично привабливою. Колір підкреслює її універсальність і дозволяє вписатися як у традиційні, так і у більш сучасні інтер'єри прихожих, офісів чи готелів. Виготовлений з металу, вкритий чорною попрошковою фарбою.
У верхній частині центральної стійки розташовано декілька ярусів гачків для вішання одягу. Має 8 вигнутих гачків, які розходяться в різні боки, кожен з яких закінчується декоративною кулькою для зручності та запобігання зісковзуванню.
Нижче розташовані 4 гачки, також з округлими наконечниками, що можуть бути зручними для сумок, дитячого одягу або аксесуарів.
У нижній частині вішалки знаходиться велике циліндричне відділення, призначене для зберігання парасольок. Воно складається з верхнього та нижнього обідків, з'єднаних вертикальними елементами та декоративними металевими завитками, що додає виробу елегантності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Кількість гачків | 12 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підлогові |
| Висота | 182 см CМ. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Метал |
| Місце під головні убори | Да |
| Місце під парасольки | Да |
| Розміри | 42х182 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴




