
Приціл коліматорний EOTech EFLX Mini 3MOA
25 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFLX3RWBLK
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Мініатюрний коліматорний приціл EFLX™ - це новинка EOTECH в області рефлекторної оптики. Основа, призначена для використання з пістолетом, виконана відповідно до розміру основи Leupold® Delta Point Pro™ і може бути адаптована до кріплень з відповідним фрезеруванням. Міцний алюмінієвий корпус прицілу EOTech EFLX Mini має велике квадратне оглядове вікно, яке зберігає те ж співвідношення сторін, що й HWS EOTECH, що дозволяє легко та швидко знайти прицільну точку розміром 3МОА. Одна батарея CR2032 забезпечує близько 25 000 годин роботи у 5-му режимі яскравості. Приціл ідеально підходить для професійного використання, щоб швидко потрапити в ціль. EFLX можна використовувати на пістолетних платформах Glock MOS (04) без додаткового кріплення. Крім того, що EFLX є ідеальним рішенням для пістолетного коліматорного прицілу, його можна використовувати як рішення зі збільшенням 1X на рушницях або гвинтівках.
Ключові переваги:
• Міцний алюмінієвий корпус забезпечує довговічність та надійність у будь-яких ситуаціях.
• Велике прямокутне вікно дозволяє користувачеві швидко та легко знайти точку прицілювання та забезпечує більше поля зору.
• Відсік для батареї, що розташований зверху, спрощує заміну батареї без необхідності знімати приціл з пістолета.
• Високотехнологічне переднє скло не спотворює зображення.
В комплекті:
Мініатюрний коліматорний приціл EFLX™
Інструкція користувача
Ключ торкс
2 гвинти M4
Батарея CR2032
Захисний чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EOTech |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.4 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 35 |
| Джерело енергії | 1 x CR2032 |
| Довжина, см | 47 мм |
| Кратність збільшення | 1х |
| Розмір прицільної марки | 3 MOA |
| Розмір точки, MOA | 3 MOA |
| Рівні яскравості підсвічування | 8 денних режимів/1 нічний |
| Ціна кліка | 1 MOA |
- Ціна: 25 200 ₴





