
Лава тренувальна для жиму лежачи регульована WCG-003 зі стійкою й партою Скотта з навантаженням до 300 кг
4 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: WCG-003
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава тренувальна для жиму лежачи регульована WCG-003 зі стійкою й партою Скотта з навантаженням до 300 кг
Комплект лави зі стійками WCG — чудовий вибір для тих, хто активно займається вправами зі штангою. Міцна конструкція дасть змогу витримати до 310 кг (штанга до комплекту не входить). Лава WCG додатково укомплектована приставкою Скотта Купіть комплект у свій спортивний зал за найкращою ціною і ви отримаєте снаряд найвищої якості, який дасть вам безпечно виконувати вправи зі штангою.
Рама тренажера виготовлена з металевого профілю, а м'які частини зі зносостійкого паралону та якісного шкіри замінника. Лава має складану конструкцію, що дасть змогу вам істотно заощадити місце в перерві між тренуваннями. Лава під штангу + стійки WCG + Скотта — це універсальний тренажер, який дасть вам змогу виконувати величезну кількість вправ у домашніх умовах
Приставка Скотта — це професійний тренажер, який широко використовується в спортзалах і фітнес-лужніх клубах. За допомогою цього тренажера ви зможете зміцнити м'язи рук, а саме — біцепс. Ефективно формує гарний, сильний і рельєфний біцепс. Упор верхньої частини руки повністю виключає роботу м'язів плечового суглоба під час підіймання руки, що робить цю вправу надзвичайно ефективною для відпрацювання форми та рельєфу біцепса, особливо якщо виконувати його однією рукою. Залучні групи м'язів: БіцепсХарактеристики:
- Посилена конструкція з неіржавкої сталі;
- Високоякісні матеріали;
- Тренажер обладнаний амортизувальними підп'ятниками, які не потребують кріплення до підлоги.
- Сидіння з багатошарової фанери;
- Наповнювач — двошаровий пінополіуретан, який не піддається деформації;
- Оббивка виготовлена з високоякісної штучної шкіри;
- Покриття — порошкова емаль з електростатичним напиленням.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnus |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 32 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 199 ₴







