
Лава тренувальна WCG 0070 + Тяга, скота з набором HARD штанга + гантелі 148 КГ для дому та спортзалу
12 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: wcg-0070+148kg
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава тренувальна WCG 0070 + Тяга, скота з набором HARD штанга + гантелі 148 КГ для дому та спортзалу
Лава тренувальна WCG 0070 + Тяга призначена для тренувань зі штангою або гантелями. Дасть змогу виконувати широкий спектр додаткових вправ завдяки бічним і нижній тягам. Стенд дає змогу тренувати м'язи грудей, плечей, трицепси, передпліччя, плечового пояса та ніг. Міцна конструкція виготовлена з товстого сталевого профілю гарантує безпеку під час фізичних вправ, а порошкове покриття лави забезпечує довговічність упродовж багатьох років.
Верхня тяга дає змогу проводити різноманітну ефективну підготовку м'язів верхньої частини тіла.
До комплекту входить:
- 6x 10 кг
- 10x 5 кг
- 4 x 2,5 кг
- 8 x 1,25 кг
- Гриф W-подібний 120 см (діаметр 30 мм) вага 6 кг
- Гриф прямий 180 см (діаметр 30 мм) вага 10 кг
- Грифи гантельні 2 шт. 45 см (діаметр 30 мм) вага 1,5 кг
Широкий діапазон можливостей лави доповнюють батерфляй і жим для ніг, а також тягою. Лава дає змогу розвивати м'язи грудної клітки, плечей, трицепси, біцепси, м'язи спини та ніг. Солідне виготовлення і дуже міцні залізні профілі гарантують безпеку під час тренувань, а порошкове напилення роблять лавою міцнішою.
ОПИС МОДЕЛІ WCG 0070
- Вага лави: 27 кг + тяга 6 кг ( Висота тяги 172 см/Довжина тяги з лавкою: 209 см)
- Зріст користувачів: до 190 см
- Макс. вага користувача До 120 кг
- максимальне навантаження на стійки: 140 кг
- Регулювання висоти стійок (МАКС. / ВЫСОТА МИН.) / 95-123 см
- Відстань між стійками: 60см
- Габарити лави: 160 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 31 см х 4 см
- Розміри спинки: 30 см х 77 см х 4 см
- Сталеві профілі: 40 x 40 мм і 50 х 50
- 5-ступеневий регульований кут спинки
- Приставка Скотта регульована
- Розміри приставки "Скотта" 46 х 27 см
- Гарантія 2 роки.
Верхня тяга
- вага тяги 7 кг
- висота тяги: 172 см
- довжина тяги з лавкою: 209 см

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 34 кг |
| Максимальне навантаження | 280 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 143 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Конструкція | Складана |
- Ціна: 12 199 ₴











