
Лава + Штанга 50 кг тренувальна для жиму WCG 0055 складана, регульована для дому та спортзалу
6 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 055.000.001
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава + Штанга 50 кг тренувальна для жиму WCG 0055 складана, регульована для дому та спортзалу
Ви плануєте обладнати свій домашній спортзал? Необхідним обладнанням буде лава для силових занять, функції якої були передбачені та запроєктовані з думкою про розвивальне тренування для всіх партій м'язів.
Ось основні функції і можливості тренувань, які гарантує лава для вправ:
- Баттерфляй (Поворотні важелі з обох боків від лави)
- Важіль для тренування м'язів ніг
Вищевведені елементи сприяють швидкому розвитку м'язів
- грудної клітки,
- литок і стегон.
Kaжний елемент лави для вправ був створений із думкою про безпечні та комфортні тренування:
міцна конструкція, міцна й ергономічна рама, можливість обтяження дисками, складана конструкція.
надійні клеми для дисків, млинців будь-якої ваги для того, щоб вони не зісковзували.
Оббивка виготовлена з високоякісного ПВХ і заповнені пінополіуретаном-ети матеріали ідеально підходять для тривалих та інтенсивних фізичних вправ.
Лава для вправ фірми WCG була виготовлена відповідно до норми EN 957, що стосується безпеки тренувального обладнання.
Займайтеся із задоволенням!
Будьте сильними та здоровими!
Характеристики:
- розміри сидіння: 29 х 29 см (Д х Ш)
- розміри спинки: 90 х 29 (Д х Ш)
- габарити лави: 145 х 123 х 114 см (Д х Ш х В)
- профіль: 40 х 40 мм
- 3 кути нахилу спинки сидіння
- Макс. вага користувача До 120 кг
- рекомендований максимальний зріст користувача: 190 см
- максимальне навантаження на стійки: 140 кг
- Відстань між стійками: 60см
- Тренажер обладнаний важелем для тренування ніг, максимальне навантаження до 40 кг.
- вага лави 18 кг
- Складається для економії місця
- Інструкція українською
- Гарантія 2 роки.
До комплекту входить:
- Лава для Жима Trex-055
- 2 x 10 кг
- 2 x 5 кг
- 4 x 2,5 кг
- Гриф прямий 180 см (діаметр 30 мм) вага 10 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 240 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 см |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 123 см |
- Ціна: 6 599 ₴







