
Лава для Жима універсальна WCG 0020 Приставка скота для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
5 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: wcg-0020(p)
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава для Жима універсальна WCG 0020 Приставка скота для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
Лава WCG 0020 з приставкою Скотта ця спортивна лава, обладнана важелями "батерфляй" для розвитку м'язів грудей і спини та блоком для тренування ніг, являє собою повноцінний багатофункціональний силовий тренажер для дому складаної конструкції.
Покриття тренажера стійке до механічних пошкоджень і ударів, воно зберігатиме чудовий зовнішній вигляд під час усього терміну використання. Міцна сталева конструкція з профілів 40х40 мм і 50х50.
Приставка Скотта для лави WCG 0020 — це чудовий снаряд. Він призначений для вправ на опрацювання біцепсів. Завдяки цьому тренажеру ви можете качати біцепси, не перевантажуючи спину.
Стійки тренажера регулюються за висотою, замки безпеки на них роблять тренування абсолютно безпечним. М'яка ергономічна поверхня лави та валиків під ноги позбавляє користувача дискомфорту, допомагаючи йому повністю зосередитися на процесі тренування
Міцна конструкція виготовлена з товстого сталевого профілю гарантує безпеку під час фізичних вправ, а порошкове покриття лави забезпечує довговічність упродовж багатьох років.
Лава для жиму WCG 0020+ Приставка Скотта з тренажером для ног і батерфлею
Основні характеристики:
- Вага лави: 25 кг
- Зріст користувачів: до 190 см
- Макс. вага користувача До 120 кг
- максимальне навантаження на стійки: 140 кг
- Регулювання висоти стійок (МАКС. / ВЫСОТА МИН.) / 95-114 см
- Відстань між стійками: 60см
- Габарити лави: 160 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 31 см х 4 см
- Розміри спинки: 30 см х 77 см х 4 см
- Сталеві профілі: 40 x 40 мм і 50 х 50
- 4-ступеневий регульований кут спинки (від 0 до 45)
- Приставка Скотта регульована
- Розміри приставки "Скотта" 46 х 27 см
- Гарантія 2 роки.
Ось основні функції та можливості тренувань, які гарантує лава для вправ:
- Жими лежачи
- Баттерфляй (Поворотні важелі обох сторін від лави)
- Важіль для тренування м'язів ніг ( згинання та розгинання ніг у колінному суглобі)
- Вправа Скота" на бицепс
Вищезазначені елементи сприяють швидкому розвитку м'язів грудної клітки, біцепса литок і стегон.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 135 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Trenazhery | Івано-Франковська |
- Ціна: 5 399 ₴









