
Лава для жиму регульована WCG Pro-10 універсальна для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
3 500 ₴
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: Pro-10
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава для жиму регульована WCG Pro-10 універсальна для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
Представляємо нову модель регульованої лави WCG Pro-10 з максимальним навантаженням до 300 кг. Похила лава — оптимальне рішення для занять важкою атлетикою в домашніх умовах. Лава ергономічна, має роздільні сидіння й спинку, які регулюються в 3 і 7 положеннях відповідно. Спинка може бути встановлена під кутом 90 градусів. Максимальне навантаження на тренажер становить до 300 кг, що дає змогу виконувати вправи як із гантелями, так і зі штангою.
У цій моделі ви маєте в розпорядженні до семи кутів регулювання спинки, зокрема з негативним кутом! Завдяки використанню міцних профілів 40x40 мм і товстих листів металу, що з'єднують різні елементи лави, ми гарантуємо повну стабільність обладнання, що відповідає безпеці вашого тренування.
- Матеріал, що застосовується у виготовленні обладнання — сталеві профілі, покриті порошковою фарбою.
Технічні характеристики
| Висота | 52 см |
| Ширина | 45 см |
| Довжина: | 98-118 см (у разі вугілля 0° спинки) |
| Вага | 16 кг |
| Вимірювання спинки | 81 x 28 см |
| Вимірювання сидіння | 31 x 28 см |
| Регулювання спинки | 7 позицій |
| Регулювання сидіння | 3 позиції |
| Максимальне навантаження | до 300 кг |
| Матеріал |
сталь Профіль конструкції: 40 х 40 мм |
Опис лави універсальний зі змінним нахилом
Регульована лави WCG Pro-10
Це спортивне обладнання призначене для жимових вправ зі штангою, гирями або гантелями в положенні сидячи, лежачи та в похилій позиції. Лава універсальна зі змінним нахилом дає змогу оптимально навантажувати м'язи черевного преса, плечового пояса, ніг і рук. Використовувати її можна для виконання різних вправ, а саме:
- жиму гантелей або штанги від грудей у положенні сидячи,
- розводки рук із гантелями в положенні лежачи,
- відведення рук із гантелями, штангою, гирею за голову,
- концентрованих згинань на біцепс руки з гантеллю в положенні сидячи з нахилом, випередивши лікоть об стегно,
- тяги гантелі однією рукою, стоячи та спираючись коліном,
- поперемінного згинання рук із гантелями в положенні сидячи, спираючись спиною.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 118 см |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 2 999 ₴









