
Лава Скотта WCG Pro24 регульована (тренажер на біцепс) для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
3 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRO24
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лава Скотта WCG Pro24 регульована (тренажер на біцепс) для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
Тренажер виготовлений із високоміцної сталі. Як навантаження необхідно використовувати штангу з вільними вантажами (до комплекту не входить). Сидіння, парта для біцепса та стійки під штангу регулюються за висотою.
| ОГЛЯДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | ||
| Оптимально підходить як: | для м'язів грудей, для м'язів рук | |
| Матеріал: | високоякісна сталь | |
| Навантаження: | штанга (до комплекту не входить) | |
| Значення: | ізольоване тренування біцепса | |
|
ГАБАРИТИ, ПОЗЯМ І ВІС |
||
| Вага користувача: | до 150 кг | |
| Навантаження на стійки: | до 140 кг | |
| Відстань між стійками (під гриф): | 73 см | |
|
|
||
| ПЕРЕВАГИ | ||
|
||
|
||
|
||

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12.5 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Можливість тренування рук, Приставка Скотта, Регулювання за висотою |
| Система навантаження | Вільна вага |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴






