
Бруси підлогові, Регульовані поручні WCG 046 сталеві для дому та спортзалу з навантаженням до 160 кг
4 126 ₴
3 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: MC-046
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бруси підлогові, Регульовані поручні WCG 046 сталеві для дому та спортзалу з навантаженням до 160 кг
Бруси для віджимань дають змогу виконувати безліч вправ. Ви можете замінити їх деякими основними інструментами для тренування верхніх частин м'язів. Скульптура м'язів живота, спини або плечей ніколи не була такою легкою. Тверда сталева конструкція зробить вправи ефективними та безпечними.
Пристрій має масивні, широко розставлені ніжки, які забезпечують стабільність і комфорт тренування. Після під'єднання з додатковими червоними профілями, обладнання набуває максимальної стійкості до гойдання й удару.
РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ
3-ступеневе регулювання дає змогу вам змінювати висоту поручня в діапазоні від 1080 до 1200 мм, щоб обладнання можна було відрегулювати на обрану висоту або тип вправи.
ДОДАТКОВА ФУНКЦІЙНІСТЬ
Нижня перекладина збільшує діапазон вправ, які можуть виконуватися, і водночас забезпечуючи армування для конструкції поручнів.
Висока якість за розумною ціною — обладнання, пропоноване нами в ціновому діапазоні, не має собі рівних! Виготовлений із високоякісної польської сталі, стійкий до пошкоджень завдяки порошковим покриттям, профіль завтовшки 2,2 мм. Подивіться самі, наскільки ефективним і комфортним навчанням є наші поручні.
Високі поручні — чудовий інструмент для роботи на плечах, плечах, спині та м'язах живота. Ви можете робити всілякі віджимання: шведський, римським, L-sit і багато інших. Побудуйте фігуру, що поєднує силове навчання з елементами перехресної та гімнастики!
Використання нашого продукту принесе вам задоволеність і видимі результати за короткий час — і все це завдяки знанням і досвіду інструкторів із фітнесу, які беруть участь у дизайні структури. Обладнання виготовлене з матеріалів першого сорту, ми дбаємо про сучасний дизайн і естетичне оздоблення — перевіряємо якість K-SPORT під час повсякденного навчання!
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
- Загальна висота: 120 см
- Висота до перекладины : 108 - 120 см
- Регулювання висоти: так, 2 рівні
- Ширина брусів: 41-90 см
- Довжина: 87 см
- Вага: 21 кг
- Сила: 160kg
- Конструктивний профіль: 40 x 40 мм
- Діаметр труби: 30 мм
- Матеріал: сталь, гумові ніжки
- Спосіб монтажу: стаціонарний

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Бруси |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 87 см |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 3 399 ₴







