
Лава тренувальна горизонтальна складана WCG Red для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
3 149 ₴
2 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: RED-S1
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава тренувальна горизонтальна складана WCG Red для дому та спортзалу з навантаженням до 300 кг
Лава для жиму лежачи WCG Red належить до категорії тренажерів для роботи з вільною вагою як під час домашніх тренувань, так і для тренувань у спортивному залі. Тренажер дає змогу виконувати кілька різновидів силових вправ із гантелями та штангою.
Надійність, довговічність!
Стабільність і безпека лави під штангу WCG Red забезпечується міцними профілями 40x40 мм і товстими листами 2,5 мм, які з'єднують окремі елементи лави один з одним. Лава кріпиться болтами М10.У сумі ці показники дають змогу збільшити робочу вагу для цього тренажера (вага користувача + вага штанги) до 300 кг.
Метал пофарбований методом порошкового покриття. Порошкове забарвлення відрізняється від емаліування збільшеним терміном експлуатації та стійкістю до механічного впливу. Завдяки порошковому покриттю, тренажер не заіржавіє й не втратить охайного вигляду навіть через багато років щоденних тренувань.
Тренування з комфортом!
В основі м'якої основи лави WCG Red фанера завтовшки 10 мм і якісний пружний наповнювач завтовшки 30 мм. Чохол м'якого елемента зшитий зі штучної шкіри міцною машинною строчкою. К раме спинка міцно кріпиться за допомогою гвинтів.
Ніжки лави обладнані пластиковими підп'ятниками, які оберігають підлогу від механічних пошкоджень під час пересування лави та під час тренувань на тренажері.
Цей силовий тренажер ідеально поєднує в собі ціну та якість, що є незаперечною перевагою перед аналогами.
Складана конструкція дуже просто та швидко збирається
Характеристики:
- Довжина лави: 100 см
- Ширина лави: 25 см
- Висота лави: 48 см
- Висота після складання — 17 см
- Вага: 12 кг
- Максимальне навантаження: 300 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 2 649 ₴







