
Турнік настінний спортивний металевий WCG Elite SE 020 для дому та спортзалу з навантаженням до 130 кг
1 649 ₴
- Немає в наявності
- Код: SE 020
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік настінний спортивний металевий WCG Elite SE 020 для дому та спортзалу з навантаженням до 130 кг
Настінний турнік — універсальний засіб для поліпшення верхньої частини тіла та підтримання вашої спортивної форми. Тренування на цьому снаряді дають змогу залучити практично всі групи м'язів. Він стане справжнім домашнім спортзалом і допоможе завжди залишатися в добрій фізичній формі.
Перевагою турніка для дому професійного є зручне настінне кріплення, міцна конструкція й п'ять різних схоплень.
Стабільність і безпека турніка WCG Elite SE 020 забезпечується міцними профілями 40x20 мм і товстими листами 2,5 мм, які з'єднують окремі елементи турніка один з одним. Всі болти закриті пластиковими заглушками, У сумі ці показники дають змогу збільшити робочу вагу для цього турніка 130 кг.
Метал пофарбований методом порошкового покриття. Порошкове забарвлення відрізняється від емаліування збільшеним терміном експлуатації та стійкістю до механічного впливу. Завдяки порошковому покриттю турнік настінний WCG Elite SE 020 не заіржавіє й не втратить охайного вигляду навіть через багато років щоденних тренувань.
Характеристики:
- Виробник: WCG
- Країна-виробник: Україна
- Вага: 8 кг
- Размеры: 1100x750x260 мм
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Регулювання висування до 200 мм
- Кріплення: 8 дюбелів (входять до комплекту)
- Фарбування: порошкове
- Гачок на аксесуари вантажністю 60 кг
- Профіль квадратний 40х20 мм
- Труба кругла діаметр 27 мм
- ГАРАНТІЯ 1 рік
Виготовляється у 2 різних кольорах: Жовтий, Червоний

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 75 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 75 см |
- Ціна: 1 649 ₴







