
Лава для жиму (складана), для преса, бруса. WCG 2020 Біла лава під штангу
4 200 ₴
3 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002.2020
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава для жиму, похила для преса, бруса. WCG 2020 Лава під штангу (складана) для дому та спортзалу
Складана конструкція ідеальна для домашнього використання. Професійна лава для жиму, похила лава, лава для преса, бруси для віджимання. За допомогою цієї професійної лави для жиму можна виконувати безліч варіантів для тренування, що створюють оптимальне навантаження на м'язи грудей, рук, плечей, черевного преса. Підходить для всіх силових штанг.
За допомогою цієї силової лави ви зможете виконувати вправи на м'язи черевного преса, піднімаючи тулуб із положення «лежачи», закріпивши ноги за допомогою нейлонового ременя.
Силова лава легко та швидко може бути складена, у такий спосіб економлячи місце під час її зберігання. Силова лава, обладнана брусами. Основна підставка може регулюватися за висотою від 800 до 1000 мм у п'яти позиціях. Міцне та масивне виготовлення Конструкція з чотирикутною посиленою сталевою рамою Чорні гумові амортизувальні накладки на основі, забезпечують стійке положення навіть на нерівних або слизьких підлогах.
Характеристики:
- Колір: Білий
- Рівень: новачок, аматор, професіонал
- Клас обладнання: підходить для професійного використання і в домашніх умовах
- Тип: силова лава, похила лава, лави для преса, бруси
- Вправи: Штанга, гантелі, бруси, прес
- Навантаження: Штанга, гантелі, власна вага
- Максимальне навантаження: до 150 кг (на стійки)
- Максимальна вага користувача: до 250 кг (людина та силова штанга)
- Розміри в робочому вигляді: 116 х 65 х 111 см
- Розміри в складеному вигляді: 37 х 65 х 131 см
- Рама : міцна посилена сталева конструкція (50 х 50 х 2 мм) (40 х 40 х 2 мм)
- Сидіння: 1100 мм х 245 мм х 50 мм
- Складання: є
- Регулювання стійок: під штангу за висотою (6 положень)
- Вага 20 кг
- Виробник WCG
- Країна виготовлення Україна

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 111 см |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 3 799 ₴










