
Лава тренувальна для жиму під штангу WCG DS 1500 + Приставка Скотта для дому та спортзалу навантаження 300 кг.
4 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: DS1500
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Лава тренувальна для жиму під штангу WCG DS 1500 + Приставка Скотта для дому та спортзалу навантаження 300 кг.
Лава для жиму лежачи WCG DS 1500 + Приставка Скотта (Штанга до комплекту не входить) — це чудовий варіант домашнього тренажера, який може використовуватися й у тренажерних залах. Перевагою моделі WCG DS 1500 з партою Скотта є п'ятиступеневе регулювання кута нахилу спинки (включно з негативним ухилом), завдяки якій ви маєте можливість робити вправи для різних частин м'язів грудної клітки.
Лава регульована для жиму з тренажером для ніг WCG DS 1500 з партою Скотта виготовлена з якісних і високоміцних матеріалів, які не піддаються зношуванню та готові витримати навантаження до 300 кг.
Рама тренажера виготовлена з металевого профілю 50х50 мм , а м'які частини зі зносостійкого паралону та якісного шкірою замінника. Прошивка оббивки з міцної вінілової шкіри виготовлена подвійним швом. Для зручності та комфорту під час тренувань, спинка та сидіння оббиті Сіткою air-mesh. Така конструкція забезпечує міцність, постійну циркуляцію повітря. Вона надає амортизувальні властивості.
Лава для жима с негативним кутом нахилу WCG DS 1500 + Приставка Скотта забезпечує ефективне та безпечне виконання жиму штанги під негативним нахилом. Стійки тренажера та спинка регулюються за висотою в 5 положеннях. Ніжки рамної основи забезпечені гумовими підп'ятниками, що амортизують!
Характеристики:
- Міцна конструкція, яка виготовлена зі сталевого профілю 50х50 мм;
- Важіль для тренування м'язів ніг
- Використання матеріалів високої якості;
- Амортизувальні підп'ятники, які не потребують кріплення до підлоги.
- Сидіння і спинка з багатошарової фанери;
- Наповнювач — пінополіетилен, який не піддається деформації та абсолютно гіпоалергенні, що є додатковою перевагою для цінителів активного способу життя.
- Оббивка — штучна шкіра високої якості, сітка air-mesh;
- Максимальна вага 300 кг
- Вага нетто: 24 кг
- Вага брутто: 26 кг
- Бренд: WCG
- Країна виробництва: Україна
- Гарантія: 12 місяців
Габарити:
- Розмір у робочому вигляді У125хШ83хД170 см
- розміри сидіння: 35 х 30 см (Д х Ш)
- розміри спинки: 80 х 30 см (Д х Ш)
- розміри парти Скотта 41 х 28 см
- Відстань між стійками: 73 см

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 24 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 83 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Sporttop | Киев |
- Ціна: 4 799 ₴










