
Інверсійний стіл тренажер масажний WCG-130 + МАССАЖЕР З НАГРІВОМ із навантаженням до 120 кг
13 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: WCG-130
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Інверсійний стіл тренажер масажний WCG-130 + МАССАЖЕР З НАГРІВОМ із навантаженням до 120 кг
Гравітація утримує людину на землі, постійно притягаючи та стискаючи хребет і суглоби. Тому, щоб компенсувати наслідки цього впливу, необхідно зробити щось протилежне: на противагу гравітації, інверсійна терапія запобігає стисканню міжхребцевих дисків. Оскільки повна інверсія не завжди необхідна для терапії (переворот на 90°), інверсійні столи здатні повертатися на певні кути.
Використання інверсійних столів у домашніх умовах надзвичайно просте. Збільшення нахилу призведе до більшого розтягування, а повноцінна інверсія можлива завдяки спеціальним кріпленням для утримання ніг. Наявність періодичних фізичних навантажень необхідна людині, інакше вона потрапляє в залежність від вживання таблеток. Інверсійні столи стають джерелом легкого тренування серцево-судинної системи завдяки посиленню циркуляції крові, що сприяє поліпшенню роботи серця та м'язів.
Технічні характеристики
- Міцний металевий каркас
- Оббивка: штучна шкіра
- Товщина оббивки: спинка 4 см
- Три варіанти фіксованого нахилу: 20° / 40° / 60°
- Регульований кут нахилу: з фіксацією. можна не використовувати страхувальну фіксацію ( до 190')
- Регульовані тримачі для ніг
- Пінопластові ролики
- Стильні прогумовані ручки
- Нековзні ніжки
- - Транспортувальні колеса
- Стабілізація нерівності підлоги
- Рекомендована висота користувача: 135-198 см (22 рівня регулювання)
- Вантажність: 120 кг
- Вага: 30 кг
- інструкція українською та англійською мовою
Функції вібраційного та нагрівального матраца:
- Ввімкнути: коротке натискання кнопки Power Heat
- Час: 5 хв, 10 хв.
- Інтенсивність: 3 рівні (H1, H2, H3)
- Режим: постійний, чергуваний (центр і кінець коливань)
- Настроювання нагрівання: увімкнення/вимикання (коли матрац увімкнений, увімкніть його, натиснувши кнопку Power Heat)
- Вимкнути: тривале натискання (4 секунди) кнопки Power Heat
Характеристики:
Діапазон росту: 155 – 198 см
Максимальна вага користувача: 120 кг
Розміри:
- довжина: 136 см
- ширина: 69 см
- висота: 154 см
Вага: 28 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Механічний |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Складана |
| Матеріал рами | Сталь |
| Зріст людини | 198 см |
| Максимальний кут нахилу | 190 ° |
| Вага | 28 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 136 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 154 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна вага користувача | 120 |
- Ціна: 13 800 ₴











