
Канатна дорога дитяча Зіп Лайн WCG (Zip Line) M + гойдалка тарзанка DISK для вулиці та приміщень
5 350 ₴
3 798,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-135
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Канатна дорога дитяча Зіп Лайн WCG (Zip Line) M + гойдалка тарзанка DISK для вулиці та приміщень
Підвісна канатна дорога-тарзанка стане улюбленою розвагою для вашої дитини! Канатний спуск — це 30 метрів захопливого та веселого, але водночас безпечного польоту!
Дитяча канатна дорога WCG потрібна Вам для перетворення Вашого заднього двору на ігровий майданчик просто неба. Здивуйте свою дитину. Наш zipline приваблює дітей до активної гри та допомагає їм розвивати силу, атлетизм і рівновагу.
Підвісний зип лайн (Zip Line) M від WCG являє собою воістину унікальний дизайн, який приносить задоволення від канатних доріг у вашому власному задньому задньому дворі.
Дитяча канатна дорога легко монтується на будь-яке дерево. Корпус зі сталі, всередині якої дуже міцний металевий канат. Ручки мають протиковзну поверхню.
Основні характеристики:
- Материал каната: сталевий трос 4 мм
- Тримач троса: оцинкована сталь
- Розміри троса: довжина 30 м, Ø 4 мм
- Цвет: зелений
- Механізм для натягування каната: неіржавка сталь
- Гойдалка тарзанка DISK WCG (жовта)

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Розміщення | У приміщенні/на вулиці |
| Користувацькі характеристики | |
| Диаметр Каната | 4 мм |
| Тип | Гойдалка |
| Мінімальний вік дитини | 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина Котушки | 266 мм |
| Длинна Каната | 30 м |
| Висота Котушки | 125 мм |
| Ширина котушки | 185 мм |
- Ціна: 3 798,50 ₴





