
Одномісний гамак бавовняний XL 200х100 см Mexico Веселка WCG для вулиці та приміщень із навантаженням до 150 кг
747 ₴
- Готово до відправки
- Код: P-16H-1
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Одномісний гамак бавовняний XL 200х100 см Mexico Веселка WCG для вулиці та приміщень із навантаженням до 150 кг
Одномісний, колоритний і комфортний гамак от компанії WCGстане ідеальним варіантом для відпочинку на природі або вдома. Міцність і довговічність використовуваного матеріалу, дасть змогу вам залишати гамак просто неба не побоюючись негоди все літо безперервно!
Комплектація
- Одномісний гамак XL Веселка 200х100 WCG
- Мішок для транспортування гамака
- Карабіни для кріплення (2 шт.)
- Ремені для кріплення (2 шт.). Кожен із ременів витримує до 340 кг навантаження!
Чому наші гамаки кращі, ніж у конкурентів:
Більшість гамаків, які Ви можете натрапити на ринку, постачаються без карабінів і замість міцних ременів використовують кріплення на тросу. Це незручно, а також не зовсім безпечно. Ми пропонуємо Вам гамаки з надміцними ременями для безпеки та з кріпленням на карабінах для простоти в установленні! Вам більше не потрібно затягувати вузли, переживаючи, що гамак впаде.
Постачається з мішком для зручного транспортування. Просто скрутіть гамак після використання та помістіть у мішок.
Матеріал, що ідеально підходить для підвісних гамаків, який відповідає всім вимогам, що пред'являються до якісних гамаків. Як м'який і приємний на дотик, бавовна подарує вам приємні тактильні відчуття впродовж тривалих годин відпочинку. Ви сміливо можете брати із собою своїх дітей, позаяк гіпоалергенна тканина не викликає подразнень або почервоніння навіть на чутливій дитячій шкірі. До того ж для фарбування моделі використовувалися стійкі натуральні барвники, які згодом не линяють під час прання та не витираються, зберігають яскравість і новизну моделі.
Додатковий комфорт унаслідок великої кількості підвісних канатів: за допомогою великої кількості канатів, які з'єднують сукно гамака із системою для підвішування, оптимально розподіляється вага тіла в гамаку, що забезпечує неповторне почуття легкості.
Контроль якості на кожному кроці виробництва. Можете бути впевнені в тому, що ми пропонуємо Вам якісний товар, який задовольнить усі Ваші вимоги
Гарантія на весь товар. Ми гарантуємо, що наші гамаки відповідають усім зазначеним характеристикам, тому ми даємо гарантію 2 роки
Ми є виробником цих гамаків і рам для них. Тому тільки в нас Ви зможете підібрати металеву раму під гамак, яка доступна в 6 кольорах! Для каркаса використовується добірний профіль завтовшки 2 мм, який гарантує безпечне використання.
Характеристики:
- Розміри гамака: 200 х 100 см.
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Склад: 65% бавовна, 35% поліестер
- Повна довжина: 270 см
- Розміри в складеному вигляді: 39 х 22 см
- Гарантія 2 роки

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
- Ціна: 747 ₴





