
Гамак одноместный подвесной с планкой XL 200х100 см SUMMER Зеленый для улицы сада и помещений нагрузка 250 кг
859 ₴
- Готово к отправке
- Код: H-17G-1
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Гамак одноместный подвесной с планкой XL 200х100 см SUMMER Зеленый для улицы сада и помещений нагрузка 250 кг
Одномісний, колоритний і комфортний гамак від компанії WCG, стане ідеальним варіантом для відпочинку на природі чи вдома. Міцність і довговічність використовуваних матеріалів, дозволить вам залишати гамак на відкритому повітрі не побоюючись негоди напротязі всього літа!
Комплектація:
- Одномісний гамак XL 200х100 WCG
- Карабіни для кріплення (2 шт.)
- Ремені для кріплення (2 шт.). Кожен з ременів витримує до 340 кг навантаження!
- Мішок для транспортування гамака
Чому наші гамаки кращі ніж у конкурентів:
Більшість гамаків які Ви можете зустріти на ринку поставляються без карабінів і замість міцних ременів використовують кріплення на тросу. Це незручно, а також не зовсім безпечно. Ми пропонуємо Вам гамаки з надміцним ременями для безпеки, і з кріпленням на карабінах для простоти в установці! Вам більше не потрібно затягувати вузли переживаючи що гамак впаде.
Поставляється з мішком для зручного транспортування. Просто скрутіть гамак після використання і помістіть в мішок.
Матеріал, що ідеально підходить для підвісних гамаків, відповідає всім вимогам, які вимагаються до якісних гамаків. Будучи м'яким і приємним на дотик, бавовна подарує вам приємні тактильні відчуття протягом тривалих годин відпочинку. Ви сміливо можете брати з собою своїх дітей, так як гіпоалергенна тканина не викликає подразнень або почервоніння навіть на чутливій дитячій шкірі. До того ж, для фарбування моделі використовувалися стійкі натуральні барвники, які з часом не линяють при пранні і не витираються, зберігають яскравість і новизну моделі.
Додатковий комфорт в результаті великої кількості підвісних канатів: за допомогою великої кількості канатів, які з'єднюють сукно гамака з системою для підвішування, оптимально розподіляється вага тіла в гамаку, що забезпечує неповторне відчуття легкості.
Контроль якості на кожному кроці виробництва. Можете бути впевнені в тому, що ми надамо Вам якісний товар який задовольнить всі Ваші вимоги
Гарантія на весь товар. Ми гарантуємо що наші гамаки відповідають усім зазначеним характеристикам, тому ми даємо гарантію 2 роки
Ми є виробником цих гамаків і рам для них. З цього тільки у нас Ви зможете підібрати металеву раму під гамак, яка доступна в 6 кольорах! Для каркаса використовується добірний профіль товщиною 2 мм, який гарантує безпечне використання.
Характеристики:
- Розміри гамака: 200 х 100 см.
- Ширина планки 48 см
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Склад: 65% бавовна, 35% поліестер
- Повна довжина: 280 см
- Розміри в складеному вигляді: 48 х 10 см
- Гарантія 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Тип гамака | Одноместный |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Материал ложа | хлопок |
| Длина ложа | 200 мм |
| Ширина ложа | 100 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 250 кг |
| Навес | Не предусмотрен |
| Каркас (стойка) | Не предусмотрен |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры гамака | |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вес | 2 кг |
| Комплектация гамака | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Матрас | Нет |
- Цена: 859 ₴






