
Рукоять для тяги канатная на трицепс с двойным хватом 72 см. WCG с ручками для дома и спортзала
549 ₴
- Готово к отправке
- Код: W-081
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Рукоять для тяги канатная на трицепс с двойным хватом 72 см. WCG с ручками для дома и спортзала
Канат для тяги з подвійним хватом WCG відноситься до категорії спортивних аксесуарів, чия ефективність обернено пропорційна їх простоті. Можливо, тому він настільки популярний серед спортсменів початкового рівня, так і серед титулованих чемпіонів.
Канат призначений для ізольованого опрацювання трицепсів, однак, з не меншим успіхом за його допомогою можна цілеспрямовано прокачати практично всі м'язові групи верху тіла (трапеції, дельти, спину та біцепс). Як бонус – при виконанні будь-якої вправи з канатом розвивається сила кистьового хвату.
Аксесуар є потужним тросом, технологія плетіння якого виключає його розтріпування з плином часу. Для його виготовлення використовується нейлон – міцний, стійкий до деформації та дії вологи матеріал. До троса тренажера канат кріпиться за допомогою широкого сталевого кільця з петлею. Воно вільно обертається на канаті і впливає динаміку вправи.
Щоб руки атлета не сковзнули з каната під час виконання вправи, на його кінцях закріплені масивні напівсфери із щільної гуми.
Матеріал: сталь, нейлон, гума.
Довжина: 72 см.
Призначення: для виконання вправ на блочному тренажері.



Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ручка для тяги |
| Материал | Нейлон |
| Тип грифа | Изогнутый |
| Тип ручки | Открытая |
| Особенности | Насечки, Вращающийся подвес |
| Вес | 0.63 кг |
| Цвет | Черный |
| Длина | 72 см |
| Ширина | 2.8 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 549 ₴







