
Тренувальні петлі атлетичні 160-340 см TRX WCG для функціонального тренінгу вдома та в спортзалі з навантаженням до 160 кг
1 249 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-020-S
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренувальні петлі атлетичні 160-340 см TRX WCG для функціонального тренінгу вдома та в спортзалі з навантаженням до 160 кг
Тренувальні підвісні петлі WCG є ефективним і зручним засобом для тренування всього тіла. Вони являють собою систему петель, які можуть бути закріплені на відповідній висоті, наприклад, на перекладині або комірі дверей.
Тренажер для функціонального тренінгу WCG обладнаний посиленим карабіном із шестигранником, що виключає будь-який вигин. Карабін розрахований на навантаження до 250 кг. У комплекті з тренажером силові петлі WCG є шестигранний ключ для фіксації карабіна.
Петлі для функціонального тренінгу, також відомі як тренажери або силові петлі, є ефективним інструментом для тренування всього тіла. Вони складаються з двох довгих ременів із ручками або петлями на кінцях, які можна закріпити на стаціонарній точці, як-от дверна рама, брустя, турнік, балка або тренажерний стенд.
Петлі підвісні WCG мають потужні карабіни на самих петлях і підвісному кріпленні, наявність подовжувача (для кріплення до складних незручних точок підвісу, а також додаткового збільшення довжини петель). Ця модель рекомендується для домашнього, професійного та комерційного використання в тренажерних залах.
Комплектація
- Функціональні петлі з ручками та посиленим карабіном, який фіксується шестигранним ключем
- Дверне кріплення
- Підвісне кріплення (з карабіном + шестигранний ключ)
- Сумка для петель
- Інструкція + вправи ENG
Характеристики:
- Довжина функціональних петель: 160-340 см (регульована)
- Ручки (довжина х діаметр): 13 х 3 см
- Довжина дверного кріплення: 30 см
- Довжина підвісного кріплення з карабіном: 95 см
- Ширина строп: 38 мм
- Максимальна вага користувача: до 160 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Еспандер лижника/боксера |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 340 см |
| Ширина | 3.8 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 38 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна вага користувача | 160 |
| Система навантаження | Вільна вага |
- Ціна: 899 ₴




