
Вибротренажер (штанга с утяжелителями) 160 см WCG палка гимнастическая для фитнеса
249 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- Готово к отправке
- Код: W-017
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Вибротренажер (штанга с утяжелителями) 160 см WCG палка гимнастическая для фитнеса
Гімнастична палка - це спеціальний тренажер, легка штанга зі склопластику з обтяжувачами на кінцях і зручною гумовою рукояттю для рук у центрі. Вона відома під різними назвами, такими як вібротренажер, флексібар, бодібар або гнучка палиця. Гімнастична палиця відноситься до групи вібраційних тренажерів і підходить для занять людей з різним рівнем фізичної підготовки - від новачків до спортсменів, включаючи тих, хто перебуває у процесі реабілітації після різних травм опорно-рухової системи.
Користуючись гімнастичним ціпком, ви можете виконувати різні вправи, які активізують різні групи м'язів. При використанні палки відбувається вібрація, яка сприяє стимуляції м'язів, поліпшенню сили та гнучкості, розвитку координації рухів. Цей тренажер є ефективним інструментом для тренування всього тіла і може бути використаний як для спортивних цілей, так і для реабілітації після травм або підтримки загальної фізичної форми.
Характеристики:
- Матеріал: армований склопластик (GRP), термопластична гума (TPR)
- Розмір: 160 см
- Вага: 550 г

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WCG |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.5 кг |
| Диаметр | 10 мм |
| Длина | 160 см |
| Конструкция | Цельная |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
- Цена: 249 ₴





