
Підзорна труба Vortex Razor HD 11-33x50/45 (RZR-50A1) можливість встановлення на стандартний фотоштатив
35 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930167
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Підзорна труба Vortex Razor HD 11-33x50/45 (RZR-50A1) можливість встановлення на стандартний фотоштатив
Лінійка компактних підзорних труб Vortex Razor HD створює новий стандарт високоякісних оптичних технологій. Підзорні труби серія Razor HD є однією з найкращих підзорних труб на ринку. Завдяки використанню апохроматичного об'єктива з низькодисперсними HD склом, фірмових освітлювальних, відбивних і захисних покриттів, труба має воістину видатні оптичні характеристики, що дають змогу її використовувати як професійне оптичного приладу на спортивних тренуваннях і змаганнях, зокрема й для спостереження балістичної траєкторії польоту кулі. Відмітну чіткість зображення від краю до краю, висока роздільна здатність і натуральний колір оцінять зокрема бордвочори та професійні фотографи, що займаються диджоскоппінгом. Варто зазначити, що довічна гарантія від виробника є найкращим підтвердженням якості оптичних приладів Vortex.
Польовий чохол має м'яку внутрішню амортизувальну підкладку. Чохол має окремі блискавки, що дають змогу відкрити ту чи іншу необхідну на цей момент частину чохла.
Лінзи зі скла Premium HD з високою щільністю (High Density) й екстранизькою дисперсією забезпечують виняткове передавання кольору та високу роздільну здатність зображення. Коефіцієнт заломлення низькодисперсного скла мало залежить від частоти світла (від спектра). Всі світлові хвилі заломлюються на однакову величину кута. Застосування цього скла в конструкції об'єктивів дає змогу практично позбутися від такої неприємної аберації, як хроматизм. Вартість такого скла дуже висока, через що тільки виробники високотехнологічної оптики застосовують його у своїх продуктах преміумкласу.
Апохроматичний об'єктив складається з трьох лінз із точно підібраних сортів оптичного скла з різною щільністю та коефіцієнтами заломлення й чималою мірою виправляє сферичні, а головне хроматичні аберації, що впливають на якість зображення. Vortex в апохроматичному об'єктиві цієї труби використовує HD-склі з наднизькою дисперсією, що істотно впливає на ступінь виправлення аберацій апохроматичним об'єктивом, і виводить цю підзорну в один ряд із найкращими оптичними приладами преміумкласу.
Запатентоване преміальне багатошарове покриття антивідблискове лінз Vortex XR Plus наноситься на всі оптичні поверхні, які контактують із повітрям або інертним газом і дають змогу досягти максимального рівня світлопропускання, чіткості та яскравості зображення. Технологія нанесення покриттів Plasma Tech забезпечує неперевершену довговічність і продуктивність покриття.
ArmorTek Надміцне покриття забезпечує захист лінз від подряпин, олив і бруду Технологія нанесення покриттів Plasma Tech забезпечує неперевершену довговічність і продуктивність покриття.
Dielectric Prism Coatings Діелектричне багатошарове покриття призм забезпечує максимальне значення коефіцієнта відбиття світла, порівнюючи з металевими покриттями. Це неабияк покращує світлопропускання, завдяки чому забезпечується чітке та яскраве зображення з максимально точним кольором. Технологія нанесення покриттів Plasma Tech забезпечує неперевершену довговічність і продуктивність покриття.
Waterproof — означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину впродовж 30 хвилин на глибину 1 метра не завдасть приладу ані найменшого збитку, і не вплине на його функціональність. Такій оптиці жодні погодні умови не страшні.
Fogproof -знає, що зсередини корпус заповнений інертним газом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях у разі перепаду температури. Як наслідок оптика не пітніє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (у цьому разі аргоном), який не містить у своєму складі водяної пари та не конденсується.
Конструктивні особливості:
- Кут спостереження: 45o.
- Оптична конструкція: призма Porro.
- Лінзи: з багатошаровим просвітлювальним покриттям (Fully Multi-coated).
- Призми: BAK4.
- Подвійне регулювання фокуса забезпечує швидке та точне наведення на об'єкт спостереження.
- Зум: кільцем на окулярі.
- Наочник: поворотно-висувний із кількома фіксованими положеннями типу Twist-Up.
- Корпус: полікарбонат із протиковзним захисним гумовим покриттям.
- Можливість встановлення на стандартний фотоштатив.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 45 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальна кратність | 33 х |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Мінімальна кратність | 11 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Тип кратності | Змінна |
| Користувацькі характеристики | |
| Відносна яскравість | 2.14 - 1.22 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.6 - 1.5 мм |
| Додаткові характеристики | Можливість встановлення на стандартний фотоштатив |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Заповнення газом | Да |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Комплектація | Підзорна труба Нейлоновий захисний польовий чохол із ременем на плече Окуляр Захисні кришки окуляра та об'єктива |
| Кратність наближення | 11х-33х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | Лінзи: з багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-coated) |
| Матеріал | Полікарбонат із гумовим покриттям |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2 м |
| Поле зору на 1000 м | 64 - 32 м |
| Призми | BAK4 |
| Розміри | 254 мм |
| Тип призми | Porro |
| Фактор сутінків | 23.45 - 40.62 |
| Штрихкод | 875874005136 |
- Ціна: 35 999 ₴






