-20%

Килимок надувний Highlander Nap-Pak Inflatable Sleeping Mat PrimaLoft 5 cm Olive (AIR072-OG) надлегкий (лише 550 г)
3 299 ₴
2 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930481
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок надувний Highlander Nap-Pak Inflatable Sleeping Mat PrimaLoft 5 cm Olive (AIR072-OG) надлегкий (лише 550 г)
Зберігайте тепло, зменшуючи його втрату між своїм тілом і землею, та чудово висипайтеся разом із надувним килимком Highlander Nap-Pak Inflatable Sleeping Mat PrimaLoft 5 cm Olive (AIR072-OG). Цей міцний килимок невеликого об’єму, виготовлений із нейлону Ріпстоп, має внутрішній наповнювач PrimaLoft®, надлегкий (лише 550 г). Численні роздільні камери, заповнені повітрям, повторюють контури вашого тіла, забезпечуючи максимально комфортний сон.
Особливості:
- 20D Nylon Ripstop with TPU Coating - нейлонова тканина Ріпстоп надзвичайно легка та міцна, що робить її ідеальною для тих, кому потрібне довговічне та легке трекінгове спорядження. Сучасне ламінування тканини TPU легше ніж ПВХ, що дозволяє упаковувати килимок у менший за розміром чохол.
- PrimaLoft® - виготовлений фірмою Albany International, має багато ідентичних характеристик, що й матеріали-наповнювачі цього ж класу. Його особливістю є те, що він менше вбирає вологу та краще зберігає свої властивості при намоканні, за рахунок того, що його волокна обробляються спеціальним водовідштовхуючим просоченням.
- Килимок легко надувати для точного налаштування та індивідуального комфорту.
- Двошаровий клапан забезпечує односторонній вхід повітря, а також його випуск.
- Камери, заповнені повітрям, повторюють контури вашого тіла.
- Надлегкий (лише 550 г) і дуже компактний.
- Згортається та пакується в чохол, що йде в комплекті.
- Чистка килимка можлива тільки вологою губкою.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Шотландія |
| Вага | 550 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 195 см |
| Колір | Оливковий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 55 см |
| Користувацькі характеристики | |
| R-value | 2,4 |
| Артикул | 930481 |
| Тип | Каримати |
| Габарити упаковки | 27 х 11 х 11 см |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 190x55x5 см |
| Тип | Надувні |
| Штрихкод | 5034358880477 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649 ₴











