
Кресло офисное на колесиках с подлокотниками Арси PL TILT Серое, компьютерное из ткани с нагрузкой до 80 кг
3 810 ₴
3 119 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00010839
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесиках с подлокотниками Арси PL TILT Серое, компьютерное из ткани с нагрузкой до 80 кг
Кресло АКЛАС Арси WT TILT Серый (Серый) - крісло для персоналу. Має компактні розміри, простим зовнішнім виглядом, незвичайної форми хрестовиною і підлокітниками, виконаними в одному кольорі. Зручна ергономічна спинка має прогин в поперековій ділянці, який забезпечить спині комфортну підтримку. Вона тонка, акуратна і елегантна, має металевий каркас, на який натягнута тканина. Оббивкою служить яскрава натуральна тканина. Поглиблення в центральній частині сидіння і скошений передній край формують правильну і зручну посадку і забезпечать здоров'я для ніг.
Дизайн. Акуратна тонка спинка пірамідальної форми, м'яке сидіння, підлокітники і хрестовина, виконані в одному кольорі. Всі деталі виглядають просто, лаконічно, але в той же час легко і стильно.
Обшивка. В якості обшивки в кріслі використана міцна приємна на дотик натуральна тканина. Матеріал володіє хорошими експлуатаційними властивостями, міцний і зносостійкий.
Механізми. Механізм гойдання тилт дозволяє гойдатися, налаштовувати жорсткість гойдання і фіксувати нахил в одному робочому положенні. Механізм легко регулюється за допомогою ручки під кріслом. Газліфт регулює висоту посадки.
Підлокітники. Крісло Арсі володіє оригінальними підлокітниками з білого пластику. Вони не примикають до спинки і за рахунок цього створюється ефект свободи. Вони мають горизонтальну робочу поверхню, що дозволяє зручно розмістити руки і зняти зайве навантаження з плечових суглобів. При необхідності підлокітники можна зняти.
Хрестовина. Оригінальної форми хрестовина виготовлена з металу, пофарбованого в білий колір. Вона тонка, але дуже міцна і витримує навантаження до 100 кг. За замовчуванням хрестовина укомплектована прогумованими роликами, які підходять для всіх типів підлогових покриттів.
Особливості. Головними відмінностями крісла Арсі є: яскрава соковита оббивка, тонка невисока спинка, оригінальні підлокітники і незвичайної форми металева хрестовина. Всі ці особливості роблять крісло легким, компактним і стильним. Це відмінне крісло для офісу.
Общие данные
Бренд
АКЛАС
Тип
Кресла для персонала, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
60/26/60
Гарантия
12 месяцев
Вес изделия, кг
10,6
Страна производитель
Китай
Обивка
Ткань
Размеры
Глубина, см
55
Высота, см
93-103
Ширина, см
54
Глубина сиденья, см
45
Высота сиденья, см
43-53
Ширина сиденья, см
45
Высота спинки, см
56
Высота подлокотников, см
64-74
Размер основания, см
D-64

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Металл
Материал подлокотников
Пластик
Цвет подлокотников
Белый
Материал основания
Металл
Цвет основания
Белый
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
80
Максимальний рост, см
от 166 до 180 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Без подголовника
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Наличие подсветки | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 54 см |
| Глубина кресла | 55 см |
| Высота с учетом спинки | 74 см |
| Высота посадочной части кресла | 56 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Подлокотник | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 45 см |
| Глубина сиденья | 45 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Высота спинки | 56 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | <![CDATA[Механизм качания Tilt; Подлокотники]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Тип | <![CDATA[Кресла для персонала]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Крестовина: металл окрашенный; Подлокотники: пластик; Поясничная поддержка; Комфортное качание; Колеса: прорезиненные; Максимальная нагрузка: 100 кг; Вес: 13 кг]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл окрашенный]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[64-74]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 43-53 см; Ширина: 45 см; Глубина: 45]]> |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 56 см; Ширина: 45]]> |
| Высота кресла | <![CDATA[93-103]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Жесткость качания]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Обивка | <![CDATA[Ткань]]> |
- Цена: 3 119 ₴






