
Крісло офісне на коліщатках з підлокітниками Арсі PL TILT Сіре, комп'ютерне з тканини з навантаженням до 80 кг
3 810 ₴
3 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00010839
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на коліщатках з підлокітниками Арсі PL TILT Сіре, комп'ютерне з тканини з навантаженням до 80 кг
Крісло АКЛАС Арсі WT TILT Сірий (Сірий) - крісло для персоналу. Має компактні розміри, простим зовнішнім виглядом, незвичайної форми хрестовиною і підлокітниками, виконаними в одному кольорі. Зручна ергономічна спинка має прогин в поперековій ділянці, який забезпечить спині комфортну підтримку. Вона тонка, акуратна і елегантна, має металевий каркас, на який натягнута тканина. Оббивкою служить яскрава натуральна тканина. Поглиблення в центральній частині сидіння і скошений передній край формують правильну і зручну посадку і забезпечать здоров'я для ніг.
Дизайн. Акуратна тонка спинка пірамідальної форми, м'яке сидіння, підлокітники і хрестовина, виконані в одному кольорі. Всі деталі виглядають просто, лаконічно, але в той же час легко і стильно.
Обшивка. В якості обшивки в кріслі використана міцна приємна на дотик натуральна тканина. Матеріал володіє хорошими експлуатаційними властивостями, міцний і зносостійкий.
Механізми. Механізм гойдання тилт дозволяє гойдатися, налаштовувати жорсткість гойдання і фіксувати нахил в одному робочому положенні. Механізм легко регулюється за допомогою ручки під кріслом. Газліфт регулює висоту посадки.
Підлокітники. Крісло Арсі володіє оригінальними підлокітниками з білого пластику. Вони не примикають до спинки і за рахунок цього створюється ефект свободи. Вони мають горизонтальну робочу поверхню, що дозволяє зручно розмістити руки і зняти зайве навантаження з плечових суглобів. При необхідності підлокітники можна зняти.
Хрестовина. Оригінальної форми хрестовина виготовлена з металу, пофарбованого в білий колір. Вона тонка, але дуже міцна і витримує навантаження до 100 кг. За замовчуванням хрестовина укомплектована прогумованими роликами, які підходять для всіх типів підлогових покриттів.
Особливості. Головними відмінностями крісла Арсі є: яскрава соковита оббивка, тонка невисока спинка, оригінальні підлокітники і незвичайної форми металева хрестовина. Всі ці особливості роблять крісло легким, компактним і стильним. Це відмінне крісло для офісу.
Загальні дані
Бренд
АКЛАС
Тип
Крісла для персоналу, Комп'ютерні крісла
Розмір паковання, Д/Ш/В
60/26/60
Гарантія
12 місяців
Вага виробу, кг
10,6
Країна виробник
Китай
Оббивка
Тканина
Розміри
Глибина, см
55
Висота, см
93-103
Ширина, см
54
Глибина сидіння, см
45
Висота сидіння, см
43-53
Ширина сидіння, см
45
Висота спинки, см
56
Висота підлокітників, см
64-74
Розмір основи, см
D-64

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Метал
Матеріал підлокітників
Пластик
Колір підлокітників
Білий
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Білий
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 1 положенні
Механізм
Тилт
Регулювання
Жорсткість гойдання, Висота сидіння
Максимальне навантаження за вагою, кг
80
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Без підголівника
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 54 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 74 см |
| Висота посадкової частини крісла | 56 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Висота спинки | 56 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм гойдання Tilt; Підлокітники]> |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для персоналу]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: метал пофарбований; Підлокітники: пластик; Поперекова підтримка; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 100 кг; Вага: 13 кг]]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Корпус | <! [CDATA_Метал пофарбований]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[64-74]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 43-53 см; Ширина: 45 см; Глубина: 45]]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 56 см; Ширина: 45]]> |
| Висота крісла | <![CDATA[93-103]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Оббивка | <![CDATA[Ткань]]> |
- Ціна: 3 119 ₴






