
Кресло офисное на колесиках с подлокотниками Артур EX MB Черное, из натуральной кожи и дерева до 120 кг
29 266 ₴
18 600 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00001668
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесиках с подлокотниками Артур EX MB Черное, из натуральной кожи и дерева до 120 кг
Кресло АКЛАС Артур EX MB Черный (LC-A) - поєднання високої якості і тонкого почуття стилю з функціональними можливостями. Ця солідна і практична модель стане чудовою прикрасою для Вашого кабінету за рахунок елегантного дизайну і гармонійного поєднання різних елементів. Таке крісло підкреслить не тільки високий статус свого власника, а й його хороший смак. Артур - це класика, ідеально поєднана з якістю і сучасними технологіями. Всі деталі ретельно підібрані і порадують вас, як окремо, так і єдиним ансамблем. Таке крісло безсумнівно прикрасить ваш робочий простір і стане надійним супутником на шляху досягнення високих цілей у всіх ваших справах і починаннях.
Дизайн. Просто, але в той же час вишукано - ось як можна охарактеризувати це крісло. Силует досить лаконічний, але завдяки вдалому поєднанню шкіри і дерева він виглядає багато. Сидіння і спинка прикрашені горизонтальними перетяжками прошивки, які не тільки прикрашають, але і формують зручне посадочне місце з масажним ефектом. Дерев'яні деталі красивого каштанового відтінку гармонійно виглядають на тлі класичного кольору оббивки і підкреслюють красу крісла.
Оббивка. Приємний на дотик оббивний матеріал даної моделі з натуральної шкіри класу Lux допоможе Вам насолоджуватися часом проведеним за роботою в цьому кріслі, адже цей природний матеріал не потребує представлення - міцний, надійний, гіпоалергенний. Дана оббивка вже сама по собі є ознакою певного смаку і статусу. Для більшого комфорту поверхня матеріалу перфорована, що покращує її повітропроникність. Цей матеріал зносостійкий і гранично простий у догляді, що забезпечить кріслу бездоганний зовнішній вигляд на довгі роки. Оригінальна прострочка формує неповторний зовнішній силует з привабливими формами, що стало можливо завдяки еластичності оббивного матеріалу.
Механізми. На додаток комфортному сидіння крісло Артур оснащене механізмом мультиблок, за допомогою якого ви зможете повноцінно насолоджуватися часом, проведеним в цьому кріслі, включивши режим гойдання підвищеної комфортності. Цей механізм також дає можливість вибрати і зафіксувати бажане положення сидіння зі спинкою і змінювати його на свій розсуд. Мультиблок легко налаштовується під вагу користувача за допомогою декоративного гвинта під сидінням, що дозволяє йому відмінно виконувати свою роботу. Газліфт допоможе вам відрегулювати висоту крісла під ваші уподобання.
Підлокітники. Г-подібна форма і розмір підлокітників підібрані таким чином, щоб рукам було комфортно на них спиратися. Натуральне тоноване дерево створює відчуття домашнього затишку і теплоти. М'які накладки захищають руки від контакту з холодною і твердою поверхнею і дарують додатковий комфорт. Краса дерева довгі роки буде радувати вас завдяки стійкому лаковому покриттю. Висота підлокітників в нижньому положенні підібрана так, що крісло з легкістю заходило під стандартний робочий стіл висотою від 75 см. Це дозволяє значно звільнити навколишній простір, в той час коли крісло не використовується за призначенням.
Хрестовина. Хрестовина виготовлена з натурального дерева і пофарбована в тон підлокітників. Усередині хрестовина має міцний металевий каркас, який захований за красивими декоративними накладками з натурального дерева - завдяки цьому кріслу забезпечена надійна і стійка опора. Поверхня ретельно відполірована і покрита протиударним лаком красивого каштанового відтінку. Допустиме навантаження на такий тип хрестовини - 120 кг. Не дивлячись на свою зовнішню масивність, крісло легко пересувається по приміщенню за допомогою роликів. Ролики в даному кріслі пластикові зі спеціальними накладками - спідничками. Вони захищають ваше взуття від подряпин і дрібного сміття, яке може з'явиться на роликах під час пересування по приміщенню.
Особливості. Крісло Артур досить масивне, має широку посадку. Висока спинка має інтегрований підголівник. Невеликий вигин монолітної підстави крісла в поперековій області забезпечує комфортну підтримку хребта і частково знімає навантаження. Спеціальні валики по краю крісла і сидіння забезпечують комфортну бічну підтримку тіла для зручності і збереження правильної постави. У передній частині сидіння є спеціальний скіс для того, щоб судини ніг не пережималися. Завдяки цьому ноги не затікають і не втомлюються під час тривалої роботи у кріслі. Артур - елегантна модель з благородними рисами. В такому кріслі з задоволенням би погодився посидіти навіть сам Король Артур, якби був нашим сучасником.
Тип
Кресла руководителя, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
110/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожа
Размеры
Глубина, см
70
Высота, см
114-124
Ширина, см
66
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
48-58
Ширина сиденья, см
50
Высота спинки, см
70
Высота подлокотников, см
68-78
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Дерево, Кожа
Цвет подлокотников
Древесный
Материал основания
Дерево
Цвет основания
Древесный
Материал колесиков
Пластиковые
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 5 положениях
Механизм
Мультиблок
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 166 до 180 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Супер мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Супер мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Наличие подсветки | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Анатомические свойства | Да |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт. |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 66 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Высота посадочной части кресла | 58 см |
| Высота с учетом спинки | 124 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48.0 |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58.0 |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | натуральное дерево |
| Подлокотник | дерево |
| Каркас кресла | дерево |
| Основной обивочный материал | натуральная кожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Высота спинки | 70 мм |
- Цена: 18 600 ₴







