
Кресло офисное на колесиках с подлокотниками Астон PL TILT Красное, геймерское из экокожи нагрузка до 120 кг
5 193 ₴
3 920 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00007267
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесиках с подлокотниками Астон PL TILT Красное, компьютерное из экокожи нагрузка до 120 кг
Кресло геймерское АКЛАС Астон PL TILT подростковое Красный (Черный/Красный) - за формою схоже з кріслом в салоні авто Астон Мартін. Присівши в нього, можна легко уявити себе за кермом цієї легендарної машини. Симпатичне і яскраве, це стильне геймерське крісло притягує до себе погляди наших покупців. Ця компактна модель поєднує в собі модний дизайн, високоякісні матеріали і правильні механізми. Астон підійде для підлітків і людей невисокого зросту. Ви гідно зможе оцінити зручність і простоту в експлуатації цієї моделі.
Дизайн. Зовнішнім виглядом крісло Астон підтверджує свою приналежність до лінійки "геймерських" крісел. Контрастні по виду й текстурі оббивні матеріали відмінно поєднуються між собою і гармонійно доповнюють один одного. Прострочка білою ниткою обрамляє основні деталі крісла та підкреслює його силует. Таке крісло відмінно впишеться в кімнату підлітка і також органічно виглядатиме в сучасному офісному інтер'єрі.
Оббивка. Оббивка крісла Антарес комбінована. Сітчаста акрилова тканина обрамлена по зовнішньому краю сидіння і спинки якісною екошкірою чорного кольору. Розташування тканинних вставок не випадково, вони знаходяться в місцях максимального контакту з тілом. Завдяки сітчастій структурі тканина володіє відмінними "дихаючими" властивостями, добре пропускає повітря і відводить вологу - сидіти в такому кріслі буде комфортно при будь-яких температурних умовах. Екошкіра - це сучасний високотехнологічний матеріал на бавовняній основі. Він досить міцний і еластичний, приємний на дотик. Вставки з екошкіри розташовані в тих місцях, на які припадають максимальні механічні навантаження і де матеріал найшвидше зношується - на згинах, по краях сидіння. Так як екошкіра більш міцна і проста в догляді, вона довше буде залишатися в доброму стані і берегти зовнішній вигляд крісла.
Механізми. У даній моделі встановлений сучасним механізм гойдання Tilt. Цей популярний механізм забезпечує можливість переривати роботу або гру приємними сеансами розслаблення, не встаючи з улюбленого крісла. Механізм регулюється під вагу користувача за допомогою спеціального гвинта під сидінням. Газліфт допоможе встановити оптимальну для вашого зросту висоту посадки.
Підлокітники. У даній моделі встановлені масивні пластикові підлокітники округлої форми. М'які накладки подарують вашим рукам комфортну і надійну опору. Гарний чорний колір пластику відмінно гармонує як з оббивкою, так і з хрестовиною, що робить зовнішній вигляд крісла лаконічним і завершеним. Висота підлокітників дозволяє задвинути крісло під робочий стіл стандартної висоти, що звільняє навколишній простір.
Хрестовина. Пластикова хрестовина такого ж чорного кольору виготовлена з міцного товстостінного пластику. Це дозволяє їй витримувати навантаження більше 120 кг. Поверхня матеріалу хрестовини текстурна, що допомагає більш зручно розташувати ноги, щоб вони не ковзали, і захищає поверхню від дрібних подряпин. Пластикові ролики забезпечують кріслу необхідну мобільність і підійдуть для м'яких підлогових покриттів, наприклад, для ковроліну. Для паркету або ламінату ідеально підійдуть прогумовані ролики, які додатково можна замовити.
Особливості. Крісло Астон невеликого розміру, але це не відбивається на його якості та комфортності. Сидіння помірно м'яке, є відчутна бічна підтримка, як на спинці, так і на сидінні, для зручної фіксації правильного положення і збереження осанки. Спинка оснащена інтегрованим підголовником. Спеціальне поглиблення в сидінні крісла і скошений передній край убережуть ноги від затікання і втоми.
Тип
Геймерские кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
75/33/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
70
Высота, см
100-110
Ширина, см
57
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
44-54
Ширина сиденья, см
45
Высота спинки, см
60
Высота подлокотников, см
60-70
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Кожзаменитель, Пластик
Цвет подлокотников
Черный
Материал основания
Пластик
Цвет основания
Черный
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
до 165 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Супер мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Супер мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Красный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Наличие подсветки | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 57 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Высота с учетом спинки | 110 см |
| Высота посадочной части кресла | 54 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 44 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 45 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Высота спинки | 60 см |
- Цена: 3 920 ₴






