
Крісло офісне на коліщатках з підлокітниками Астон PL TILT Червоне, геймерське з екошкіри навантаження до 120 кг
5 193 ₴
3 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00007267
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на коліщатках з підлокітниками Астон PL TILT Червоне, комп'ютерне з екошкіри навантаження до 120 кг
Крісло геймерське АКЛАС Астон PL TILT підліткове Червоний (Чорний/Червоний) - за формою схоже з кріслом в салоні авто Астон Мартін. Присівши в нього, можна легко уявити себе за кермом цієї легендарної машини. Симпатичне і яскраве, це стильне геймерське крісло притягує до себе погляди наших покупців. Ця компактна модель поєднує в собі модний дизайн, високоякісні матеріали і правильні механізми. Астон підійде для підлітків і людей невисокого зросту. Ви гідно зможе оцінити зручність і простоту в експлуатації цієї моделі.
Дизайн. Зовнішнім виглядом крісло Астон підтверджує свою приналежність до лінійки "геймерських" крісел. Контрастні по виду й текстурі оббивні матеріали відмінно поєднуються між собою і гармонійно доповнюють один одного. Прострочка білою ниткою обрамляє основні деталі крісла та підкреслює його силует. Таке крісло відмінно впишеться в кімнату підлітка і також органічно виглядатиме в сучасному офісному інтер'єрі.
Оббивка. Оббивка крісла Антарес комбінована. Сітчаста акрилова тканина обрамлена по зовнішньому краю сидіння і спинки якісною екошкірою чорного кольору. Розташування тканинних вставок не випадково, вони знаходяться в місцях максимального контакту з тілом. Завдяки сітчастій структурі тканина володіє відмінними "дихаючими" властивостями, добре пропускає повітря і відводить вологу - сидіти в такому кріслі буде комфортно при будь-яких температурних умовах. Екошкіра - це сучасний високотехнологічний матеріал на бавовняній основі. Він досить міцний і еластичний, приємний на дотик. Вставки з екошкіри розташовані в тих місцях, на які припадають максимальні механічні навантаження і де матеріал найшвидше зношується - на згинах, по краях сидіння. Так як екошкіра більш міцна і проста в догляді, вона довше буде залишатися в доброму стані і берегти зовнішній вигляд крісла.
Механізми. У даній моделі встановлений сучасним механізм гойдання Tilt. Цей популярний механізм забезпечує можливість переривати роботу або гру приємними сеансами розслаблення, не встаючи з улюбленого крісла. Механізм регулюється під вагу користувача за допомогою спеціального гвинта під сидінням. Газліфт допоможе встановити оптимальну для вашого зросту висоту посадки.
Підлокітники. У даній моделі встановлені масивні пластикові підлокітники округлої форми. М'які накладки подарують вашим рукам комфортну і надійну опору. Гарний чорний колір пластику відмінно гармонує як з оббивкою, так і з хрестовиною, що робить зовнішній вигляд крісла лаконічним і завершеним. Висота підлокітників дозволяє задвинути крісло під робочий стіл стандартної висоти, що звільняє навколишній простір.
Хрестовина. Пластикова хрестовина такого ж чорного кольору виготовлена з міцного товстостінного пластику. Це дозволяє їй витримувати навантаження більше 120 кг. Поверхня матеріалу хрестовини текстурна, що допомагає більш зручно розташувати ноги, щоб вони не ковзали, і захищає поверхню від дрібних подряпин. Пластикові ролики забезпечують кріслу необхідну мобільність і підійдуть для м'яких підлогових покриттів, наприклад, для ковроліну. Для паркету або ламінату ідеально підійдуть прогумовані ролики, які додатково можна замовити.
Особливості. Крісло Астон невеликого розміру, але це не відбивається на його якості та комфортності. Сидіння помірно м'яке, є відчутна бічна підтримка, як на спинці, так і на сидінні, для зручної фіксації правильного положення і збереження осанки. Спинка оснащена інтегрованим підголовником. Спеціальне поглиблення в сидінні крісла і скошений передній край убережуть ноги від затікання і втоми.
Тип
Геймерські крісла
Розмір паковання, Д/Ш/В
75/33/65
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Оббивка
Шкірзамінник
Розміри
Глибина, см
70
Висота, см
100-110
Ширина, см
57
Глибина сидіння, см
50
Висота сидіння, см
44-54
Ширина сидіння, см
45
Висота спинки, см
60
Висота підлокітників, см
60-70
Розмір основи, см
D-70

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Дерево
Матеріал підлокітників
Шкірзамінник, пластик
Колір підлокітників
Чорний
Матеріал основи
Пластик
Колір основи
Чорний
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 1 положенні
Механізм
Тилт
Регулювання
Жорсткість гойдання, Висота сидіння
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
до 165 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
Суперм'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
Суперм'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Нерегульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Червоний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Висота спинки | 60 см |
- Ціна: 3 920 ₴






