
Крісло офісне на коліщатках АКЛАС Гілмор CH TILT комп'ютерне крісло сітка, лайм із навантаженням до 120 кг
3 627 ₴
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00009560
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло офісне на коліщатках АКЛАС Гілмор CH TILT комп'ютерне крісло сітка, лайм із навантаженням до 120 кг
Крісло АКЛАС Гілмор СН TILT Жовтий (Лайм) - вдале поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і ергономічної форми. Одна з особливостей моделі - особливе поєднання оббивок спинки з нейлонової сітки та екокожі. Оригінальний каркас з гнутої металевої труби має правильну по ергономіці форму. Додатковим козирем даного крісла є подвійна посилена трубка спинки. Таким чином, виробник усунув «слабке» місце зламу спинки в конструкції, тим самим зробив крісло міцнішим.
Дизайн. Елегантна комбінація двох матеріалів - сітки і екошкіри - це основний елемент дизайну даної моделі, який робить крісло стильним і повітряним.
Оббивка. В якості оббивки в даній моделі використана нейлонова сітка та екошкіра. Ці матеріали відмінно зарекомендували себе при інтенсивному використанні в офісі завдяки еластичності, високій повітропроникності, міцності і зносостійкості. Сітчаста спинка легко пропускає повітря, а значить сидіти в такому кріслі дуже комфортно, особливо в спекотну погоду. Вставки з екокожі в районі поперекового вигину та підголівника виконують не тільки декоративну, але і практичну функцію. У цих місцях оббивка найчастіше брудниться та піддається додатковому навантаженню, а завдяки екошкірі, яка легко чиститься, ви без зусиль зможете привести її до ладу.
Механізми. Механізм гойдання Tilt дає можливість переключитися від режиму роботи в режим приємного відпочинку, залишаючись в улюбленому кріслі і продовжуючи продуктивно працювати. Даний механізм має індивідуальну настройку під вагу користувача. Повернути в робоче положення крісло можна одним рухом руки. Газліфт дозволить відрегулювати висоту крісла так, щоб ви влаштувалися в ньому з максимальним комфортом відповідно до вашого зросту.
Підлокітники. У даній моделі стильні комбіновані підлокітники з чорного пластику і металевої труби. Поверхня пластика текстурована, завдяки чому руки не зісковзують в процесі роботи. Металева вставка гармонує з хромованою хрестовиною, створюючи єдиний неповторний ансамбль. В нижньому положенні сидіння крісла підлокітники мають висоту, яка дає можливість задвинути крісло під робочий стіл для звільнення навколишнього простору.
Хрестовина. Хрестовина крісла Гілмор (Ультра) виготовлена з блискучого металу. Така хрестовина може витримувати навантаження до 120 кг. Блискуче хромоване покриття металу не тільки красиве, але і дуже міцне. Воно не боїться інтенсивних навантажень і не схильне до подряпин. Ролики забезпечать кріслу необхідну мобільність. Для даної моделі відмінно підійдуть ролики з хромованими накладками, які, за бажанням, можна замовити додатково.
Особливості. Висока ергономічна спинка з металевої труби має прогин в поперековій ділянці, який забезпечує вашій спині комфортну підтримку, а вам гарне самопочуття навіть у кінці насиченого робочого дня. У сидінні крісла використовується міцна основа з гнутоклеєної фанери, яка, спільно з поролоновим наповненням, формує зручну посадку. Каркас крісла з металевої труби кріпиться під сидінням в двох точках, що забезпечує додаткову міцність. У місці вигину труба каркаса додатково армована, що збільшує її міцність. Крісло в міру жорстке, а значить, буде берегти вашу спину від втоми, і збереже правильну поставу. Крісло Гілмор (Ультра) - це відповідний варіант офісного крісла для тих, хто любить практичний сучасний мінімалізм і відмінну якість.
Тип
Крісла для персоналу, Комп'ютерні крісла
Розмір паковання, Д/Ш/В
95/45/65
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Оббивка
Сітка
Розміри
Глибина, см
65
Висота, см
108-118
Ширина, см
62
Глибина сидіння, см
50
Висота сидіння, см
43-53
Ширина сидіння, см
50
Висота спинки, см
68
Висота підлокітників, см
64-74
Розмір основи, см
D-64

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Метал
Матеріал підлокітників
Пластик, Метал
Колір підлокітників
Чорний, Хром
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 1 положенні
Механізм
Тилт
Регулювання
Жорсткість гойдання, Висота сидіння
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Нерегульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Салатний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 68 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Механізм гойдання Tilt<br/> Підлокітники |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Додаткові характеристики | Хрестовина: метал із хромованим покриттям<br/> Підлокітники: пластик<br/> Комфортне гойдання<br/> Колеса: прогумовані<br/> Максимальне навантаження: 120 кг<br/> Вага: 12 кг |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Корпус | метал |
| Висота підлокітників | 64-74 |
| Розміри сидіння | Висота: 43-53 см<br/> Ширина: 50 см |
| Розмір спинки | Висота: 68 см<br/> Ширина: 50 |
| Висота крісла | 108-118 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Регулювання | Висота сидіння<br/> Жорсткість гойдання |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Оббивка | Тканина<br/> Сітка |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 43 |
| Aklas | Киев |
- Ціна: 2 499 ₴








