
Кресло офисное на колесиках АКЛАС Гилмор FX CH TILT компьютерное кресло ткань, серое с нагрузкой до 120 кг
3 946 ₴
2 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00010920
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесиках АКЛАС Гилмор FX CH TILT компьютерное кресло ткань, серое с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Гилмор FX СН TILT Серый (Серый/Черный) - вдале поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і ергономічної форми. Одна з особливостей моделі - особливе поєднання оббивок спинки з нейлонової сітки та екокожі. Оригінальний каркас з гнутої металевої труби має правильну по ергономіці форму. Додатковим козирем даного крісла є подвійна посилена трубка спинки. Таким чином, виробник усунув «слабке» місце зламу спинки в конструкції, тим самим зробив крісло міцнішим.
Дизайн. Елегантна комбінація двох матеріалів - сітки і тканини - це основний елемент дизайну даної моделі, який робить крісло стильним і повітряним.
Оббивка. В якості оббивки в даній моделі використана нейлонова сітка та екошкіра. Ці матеріали відмінно зарекомендували себе при інтенсивному використанні в офісі завдяки еластичності, високій повітропроникності, міцності і зносостійкості. Сітчаста спинка легко пропускає повітря, а значить сидіти в такому кріслі дуже комфортно, особливо в спекотну погоду. Вставки з екокожі в районі поперекового вигину та підголівника виконують не тільки декоративну, але і практичну функцію.
Механізми. Механізм гойдання Tilt дає можливість переключитися від режиму роботи в режим приємного відпочинку, залишаючись в улюбленому кріслі і продовжуючи продуктивно працювати. Даний механізм має індивідуальну настройку під вагу користувача. Повернути в робоче положення крісло можна одним рухом руки. Газліфт дозволить відрегулювати висоту крісла так, щоб ви влаштувалися в ньому з максимальним комфортом відповідно до вашого зросту.
Підлокітники. У даній моделі стильні комбіновані підлокітники з чорного пластику і металевої труби. Поверхня пластика текстурована, завдяки чому руки не зісковзують в процесі роботи. Металева вставка гармонує з хромованою хрестовиною, створюючи єдиний неповторний ансамбль. В нижньому положенні сидіння крісла підлокітники мають висоту, яка дає можливість задвинути крісло під робочий стіл для звільнення навколишнього простору.
Хрестовина. Хрестовина крісла Гілмор (Ультра) виготовлена з блискучого металу. Така хрестовина може витримувати навантаження до 120 кг. Блискуче хромоване покриття металу не тільки красиве, але і дуже міцне. Воно не боїться інтенсивних навантажень і не схильне до подряпин. Ролики забезпечать кріслу необхідну мобільність. Для даної моделі відмінно підійдуть ролики з хромованими накладками, які, за бажанням, можна замовити додатково.
Особливості. Висока ергономічна спинка з металевої труби має прогин в поперековій ділянці, який забезпечує вашій спині комфортну підтримку, а вам гарне самопочуття навіть у кінці насиченого робочого дня. У сидінні крісла використовується міцна основа з гнутоклеєної фанери, яка, спільно з поролоновим наповненням, формує зручну посадку. Каркас крісла з металевої труби кріпиться під сидінням в двох точках, що забезпечує додаткову міцність. У місці вигину труба каркаса додатково армована, що збільшує її міцність. Крісло в міру жорстке, а значить, буде берегти вашу спину від втоми, і збереже правильну поставу. Крісло Гілмор (Ультра) - це відповідний варіант офісного крісла для тих, хто любить практичний сучасний мінімалізм і відмінну якість
Тип
Кресла для персонала, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
95/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Сетка
Размеры
Глубина, см
65
Высота, см
108-118
Ширина, см
62
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
43-53
Ширина сиденья, см
50
Высота спинки, см
68
Высота подлокотников, см
64-74
Размер основания, см
D-64

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл, Пластик
Цвет подлокотников
Черный, Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 166 до 180 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Поясничный валик
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | А-Клас |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Наличие подсветки | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 62 см |
| Глубина кресла | 65 см |
| Высота с учетом спинки | 118 см |
| Высота посадочной части кресла | 50 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Высота спинки | 68 см |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Механизм качания Tilt<br/> Подлокотники |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Тип | Кресла для персонала |
| Дополнительные характеристики | Крестовина: металл с хромированным покрытием<br/> Подлокотники: пластик<br/> Комфортное качание<br/> Колеса: прорезиненные<br/> Максимальная нагрузка: 120 кг<br/> Вес: 12 кг |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Корпус | металл |
| Высота подлокотников | 64-74 |
| Размеры сиденья | Высота: 43-53 см<br/> Ширина: 50 см<br/> Глубина: 50 |
| Размер спинки | Высота: 68 см<br/> Ширина: 50 |
| Высота кресла | 108-118 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Регулировки | Высота сиденья<br/> Жесткость качания |
| Основание | Крестовина с роликами |
| Обивка | Ткань<br/> Сетка |
| Aklas | Киев |
- Цена: 2 999 ₴



