
Кресло офисное на колесиках АКЛАС Прима PL HR ANF компьюторное кресло сетка, черное с нагрузкой до 120 кг
6 645 ₴
4 999 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесиках АКЛАС Прима PL HR ANF компьюторное кресло сетка, черное с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Прима PL HR ANF Черный (Черный/Черный) - це креативне офісне крісло в урбаністичному стилі. Пальму першості в своєму сегменті воно отримало за нетривіальну зовнішність і високу якість, і тому гордо носить своє гучне ім'я. Ця незвичайна модель поєднує в собі цікавий дизайн в стилі Хай-Тек, легкість за рахунок сітчастої оббивки, високоякісні матеріали і надійні механізми. Наші покупці безсумнівно оцінять зручність і оригінальність Пріми - таке крісло просто не може залишитися без уваги. Воно буде доречно виглядати в сучасному офісі в стилі Open-Space або в мінімалістичній домашній обстановці.
Дизайн. Відмінною рисою цієї моделі є дуже популярна сьогодні сітчаста оббивка та помітна зовнішність. Крісло виглядає так, немов зійшло з екрану фантастичного фільму про високотехнологічне майбутнє. Чіткі лінії силуету, мінімум декору і легкість - нічого зайвого, тільки максимум свободи та комфорту. Оригінальна спинка трапецієподібної форми має правильну ергономіку: невеликий поперековий вигин і легка бічна підтримка забезпечать комфортну опору спині. Додаткова підтримка хребта в області попереку здійснюється за рахунок м'якого валика, який кріпиться зовні, за сітчастої оббивкою.
Оббивка. Оббивка крісла Прима - нейлонова сітка, натягнута на міцний пластиковий каркас, з якої ви будете комфортно себе відчувати навіть в самий спекотний день завдяки її "дихаючими" властивостями. Цей матеріал відмінно справляється з інтенсивним навантаженням і довго зберігає свої властивості та привабливий зовнішній вигляд, завдяки своїй еластичності, підвищеної повітропроникності, міцності і зносостійкості. Для сидіння використана більш щільна стільникова тканина, яка має ті ж властивості, що і сітка, але розрахована на більші навантаження.
Механізми. Вбудований механізм гойдання підвищеної комфортності Аніфікс дає можливість влаштувати сеанс релаксу, не перериваючи важливий телефонний дзвінок або продовжуючи складати грандіозні плани підкорення бізнес-олімпу, а після - зайнятися поточними справами, зафіксувавши крісло в зручному положенні. Надійний газліфт дає можливість змінити висоту крісла з урахуванням вашого зросту.
Підлокітники. Пластикові підлокітники у даній моделі - ексклюзивні. Вони складаються з 2 частин різного кольору. Рухома частина Т-подібної форми з чорного пластику має оригінальний дизайн кріплення і може змінювати кут нахилу. Робоча площина, на яку спираються руки, досить велика і має злегка шорстку текстуровану поверхню для того, щоб руки не зісковзували під час роботи.
Хрестовина. Хрестовина крісла виготовлена зі сріблястого пластика. На закінченнях променів хрестовини встановлені чорні текстурні накладки, і це поєднання кольорів перегукується з кольорами підлокітників. Такі накладки-протектори служать захистом від пошкоджень і подряпин, а також запобігають зісковзування ніг для більшої зручності сидячого. Пластикові ролики забезпечують кріслу необхідну мобільність і підійдуть для м'яких підлогових покриттів, на приклад для ковроліну. Для паркету, плитки або ламінату рекомендуємо замінити їх на прогумовані, які можна замовити додатково.
Особливості. Дана модель має оптимальні габарити, досить високу спинку і регульований по висоті підголівник, а значить відмінно підійде для людей і високого, і середнього зросту. Посадка середньої жорсткості, сидіння має невелике заглиблення по центру та скошений передній край - саме те, що потрібно для тривалого часу на одному місці. В основі сидіння використовується гнутоклеєна фанера з поролоновим наповненням під оббивкою. Крісло Прима - дуже стильне, якісне і зручне, ще й за розумні гроші!
Тип
Компьютерные кресла, Кресла руководителя
Размер упаковки, Д/Ш/В
110/66/60
Гарантия
12 месяцев
Вес изделия, кг
16
Страна производитель
Китай
Обивка
Сетка
Размеры
Глубина, см
63
Высота, см
120-129
Ширина, см
60
Глубина сиденья, см
47
Высота сиденья, см
47-56
Ширина сиденья, см
47
Высота спинки, см
77
Высота подлокотников, см
67-76
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Пластик
Материал подлокотников
Полиуретан, Пластик
Цвет подлокотников
Серый, Черный
Материал основания
Пластик
Цвет основания
Серебристый металлик
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в любом положении
Механизм
Анификс
Регулировки
Регулировка подлокотников, Жесткость качания, Высота сиденья, Регулировка подголовника
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Поясничный валик
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Откидные
Тип подголовника
Регулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | А-Клас |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 12 кг |
| Высота посадочной части кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 129 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 40 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Ширина кресла | 60 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 77 см |
| Глубина сиденья | 47 см |
| Ширина сиденья | 47 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Подлокотник | пластик |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Aklas | Киев |
| Высота кресла | 128-140 |
| Высота подлокотников | 64-69 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дополнительные характеристики | Крестовина: пластик с накладками-протекторами<br/> Подлокотники: пластик<br/> Поясничная поддержка<br/> Подголовник<br/> Комфортное качание<br/> Колеса: пластиковые<br/> Максимальная нагрузка: 120 кг<br/> Вес: 12 кг |
| Корпус | пластик |
| Обивка | Ткань<br/> Сетка |
| Основание | Крестовина с роликами |
| Особенности | Механизм анификс<br/> Подголовник<br/> Подлокотники |
| Размер спинки | Высота: 77 см<br/> Ширина: 47 |
| Размеры сиденья | Высота: 51-63 см<br/> Ширина: 47 см<br/> Глубина: 47 |
| Регулировки | Высота сиденья<br/> Жесткость качания<br/> Подлокотники |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Кресла для персонала |
- Цена: 4 999 ₴











