
Кресло офисное на колесиках Арси PL TILT компьютерное кресло ткань, желтое с нагрузкой до 100 кг
3 810 ₴
3 119 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесиках Арси PL TILT компьютерное кресло ткань, желтое с нагрузкой до 100 кг
Кресло АКЛАС Арси WT TILT Желтый (Желтый) - крісло для персоналу. Має компактні розміри, простим зовнішнім виглядом, незвичайної форми хрестовиною і підлокітниками, виконаними в одному кольорі. Зручна ергономічна спинка має прогин в поперековій ділянці, який забезпечить спині комфортну підтримку. Вона тонка, акуратна і елегантна, має металевий каркас, на який натягнута тканина. Оббивкою служить яскрава натуральна тканина. Поглиблення в центральній частині сидіння і скошений передній край формують правильну і зручну посадку і забезпечать здоров'я для ніг.
Дизайн. Акуратна тонка спинка пірамідальної форми, м'яке сидіння, підлокітники і хрестовина, виконані в одному кольорі. Всі деталі виглядають просто, лаконічно, але в той же час легко і стильно.
Обшивка. В якості обшивки в кріслі використана міцна приємна на дотик натуральна тканина. Матеріал володіє хорошими експлуатаційними властивостями, міцний і зносостійкий.
Механізми. Механізм гойдання тилт дозволяє гойдатися, налаштовувати жорсткість гойдання і фіксувати нахил в одному робочому положенні. Механізм легко регулюється за допомогою ручки під кріслом. Газліфт регулює висоту посадки.
Підлокітники. Крісло Арсі володіє оригінальними підлокітниками з білого пластику. Вони не примикають до спинки і за рахунок цього створюється ефект свободи. Вони мають горизонтальну робочу поверхню, що дозволяє зручно розмістити руки і зняти зайве навантаження з плечових суглобів. При необхідності підлокітники можна зняти.
Хрестовина. Оригінальної форми хрестовина виготовлена з металу, пофарбованого в білий колір. Вона тонка, але дуже міцна і витримує навантаження до 100 кг. За замовчуванням хрестовина укомплектована прогумованими роликами, які підходять для всіх типів підлогових покриттів.
Особливості. Головними відмінностями крісла Арсі є: яскрава соковита оббивка, тонка невисока спинка, оригінальні підлокітники і незвичайної форми металева хрестовина. Всі ці особливості роблять крісло легким, компактним і стильним. Це відмінне крісло для офісу.
Тип
Кресла для персонала, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
60/26/60
Гарантия
12 месяцев
Вес изделия, кг
10,6
Страна производитель
Китай
Обивка
Ткань
Размеры
Глубина, см
55
Высота, см
93-103
Ширина, см
54
Глубина сиденья, см
45
Высота сиденья, см
43-53
Ширина сиденья, см
45
Высота спинки, см
56
Высота подлокотников, см
64-74
Размер основания, см
D-64

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Металл
Материал подлокотников
Пластик
Цвет подлокотников
Белый
Материал основания
Металл
Цвет основания
Белый
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
80
Максимальний рост, см
от 166 до 180 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Без подголовника
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | А-Клас |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | Для офиса |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 13 кг |
| Высота посадочной части кресла | 48 см |
| Высота с учетом спинки | 103 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Глубина кресла | 55 см |
| Ширина кресла | 54 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 56 см |
| Глубина сиденья | 45 см |
| Ширина сиденья | 45 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Подлокотник | пластик |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Aklas | Киев |
| Высота кресла | 93-103 |
| Высота подлокотников | 64-74 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дополнительные характеристики | Крестовина: металл окрашенный<br/> Подлокотники: пластик<br/> Поясничная поддержка<br/> Комфортное качание<br/> Колеса: прорезиненные<br/> Максимальная нагрузка: 100 кг<br/> Вес: 13 кг |
| Корпус | Металл окрашенный |
| Обивка | Ткань |
| Основание | Крестовина с роликами |
| Особенности | Механизм качания Tilt<br/> Подлокотники |
| Размер спинки | Высота: 56 см<br/> Ширина: 45 |
| Размеры сиденья | Высота: 43-53 см<br/> Ширина: 45 см<br/> Глубина: 45 |
| Регулировки | Высота сиденья<br/> Жесткость качания |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Кресла для персонала |
- Цена: 3 119 ₴







