
Кресло офисное на колесиках АКЛАС Бешар CH ANF компьютерное крсело экокожа, коричневое с нагрузкой до 120 кг
8 749 ₴
6 700 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесиках АКЛАС Бешар CH ANF компьютерное крсело экокожа, коричневое с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Бешар CH ANF Коричневый (PU-темно-коричневый) - чудовий зразок крісла як для класичного, так і для сучасного офісного або домашнього інтер'єру. Стильне, комфортне, ергономічне - поєднання зручності і якості даної моделі задовольнять бажання навіть найвибагливішого покупця, поза всяким сумнівом! Елегантний дизайн крісла доповнений вдалим поєднанням характеристик, наявність яких зумовило стабільний попит цієї моделі у наших покупців. Ергономічність і функціональність, висока якість оббивних матеріалів та комплектуючих - поєднання, гідне сучасного офісного крісла.
Дизайн. Дизайн крісла Бешар стильний і елегантний, з красивим рельєфом сидіння і спинки. Прямокутна спинка декорована перетяжками ромбовидної прошивки з декоративними гудзиками по центру. Візерунок не тільки виглядає красиво, але і дарує легкий масажний ефект. Інтегрований підголівник допоможе зручно розташувати голову під час роботи.
Оббивка. Приємний на дотик оббивний матеріал даної моделі з екошкіри допоможе вам насолоджуватися часом, проведеним за роботою в цьому кріслі, адже екошкіра поєднує в собі "дихаючі" властивості натуральної шкіри і еластичну міцність штучних матеріалів. Цей матеріал зносостійкий і гранично простий у догляді, що забезпечить кріслу бездоганний зовнішній вигляд на довгі роки.
Механізми. Вбудований механізм гойдання підвищеної комфортності аніфікс дає можливість влаштувати для себе улюбленого сеанс релаксу, не перериваючи важливий телефонний дзвінок або продовжуючи становити грандіозні плани підкорення бізнес-олімпу, а після зайнятися поточними справами, зафіксувавши крісло в зручному положенні. Надійний газо-масляний амортизатор дозволяє змінити висоту крісла з урахуванням вашого зросту.
Підлокітники. Підлокітники виготовлені з хромованої металевої труби. Овальна форма підлокітників в комплекті з м'якими накладками будуть служити вашим рукам надійною і комфортною опорою. Вдало підібрані розмір і висота підлокітників дозволять зручно розмістити руки, коли плечі впираються і не втомлюються під час довгого робочого дня.
Хрестовина. Хрестовина даного крісла виготовлена з металу. Блискуче хромоване покриття металу не тільки красиве, але і дуже міцне. Така хрестовина дуже міцна і може витримувати навантаження до 120 кг. Вона не піддається механічним пошкодженням, героїчно витримуючи постійний контакт і з важкої чоловічим взуттям, і зі шпильками улюблених туфель офісних модниць. Ролики забезпечують кріслу необхідну мобільність. Для даної моделі відмінно підійдуть ролики з хромованими накладками, які за бажанням можна замовити додатково.
Особливості. Спинка крісла досить висока, добре підійде для людини вище середнього і високого зросту. Завдяки формі дерев'яного каркаса, м'якому наповнювачу і додатковим накладним подушкам на сидінні і спинці, вам забезпечена бічна і поперекова підтримка хребта, що знімає зайве навантаження. Це допоможе зберегти відмінне самопочуття протягом всього перебування в кріслі. За рахунок цього ви отримуєте комфортне робоче місце, в якому вам хочеться затриматися подовше. Офісне крісла Бешар буде кращим вибором для Вас і допоможе зберегти здоров'я і гарний настрій, а також непогано заощадити!
Тип
Кресла руководителя, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
85/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
72
Высота, см
117-124
Ширина, см
65
Глубина сиденья, см
54
Высота сиденья, см
48-55
Ширина сиденья, см
54
Высота спинки, см
75
Высота подлокотников, см
72-79
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл, Кожзаменитель
Цвет подлокотников
Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в любом положении
Механизм
Анификс
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Супер мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Супер мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | А-Клас |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 20 кг |
| Высота посадочной части кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Глубина кресла | 72 см |
| Ширина кресла | 65 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 75 см |
| Глубина сиденья | 54 см |
| Ширина сиденья | 54 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Aklas | Киев |
| Высота кресла | 112-122 |
| Высота подлокотников | 66-76 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Корпус | металл |
| Крестовина с роликами | Крестовина с роликами |
| Обивка | Экокожа |
| Особенности | Основание |
| Подлокотник | металл |
| Размер спинки | Высота: 70 см<br/> Ширина: 53 |
| Размеры сиденья | Высота: 46-56 см<br/> Ширина: 53 см<br/> Глубина: 49 |
| Регулировки | Высота сиденья<br/> Жесткость качания |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Кресла для руководителей |
- Цена: 6 700 ₴







