
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Камиль CH MB Черное компьютерное из натуральной кожи до 120 кг
11 914 ₴
9 680 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Камиль CH MB Черное компьютерное из натуральной кожи до 120 кг
Кресло АКЛАС Камиль CH MB Черный (LC-A) - це стильні дизайн, високоякісні матеріали та механізми і правильна ергономіка. Класичний силует, в якому органічно поєднуються блискучий метал і екошкіра. Ця модель буде доречно виглядати і в кабінеті керівника, і в домашній обстановці, оформленій в сучасному стилі.
Дизайн. Декоративні лінії прошивки і м'який наповнювач формують широкі горизонтальні валики. Ці деталі не тільки роблять посадку крісла м'якою, але і формують оригінальний силует, характерний саме для даної моделі. Хромовані елементи, такі як підлокітники і хрестовина, надають кріслу сучасний і стильний вигляд.
Оббивка. В якості оббивки була обрана екошкіра, яка не поступається за своїми якостями натуральній шкірі, а її ціна - це приємний бонус для покупця. Цей матеріал має натуральну бавовняну основу, міцний, еластичний і простий у догляді. В такому гідному вбранні ваше крісло відмінно збереже первинний зовнішній вигляд на довгі роки.
Механізми. Це елегантне і комфортне крісло оснащене одним із кращих механізмів, які є на сьогоднішній день - мультиблоки. З ним ви зможете повноцінно насолоджуватися часом, проведеним в цьому кріслі. Включивши режим гойдання підвищеної комфортності, можна ненадовго розслабитися і відволіктися від повсякденної робочої метушні. А відпочивши, так само просто зафіксувати зручне положення сидіння зі спинкою і приступити до підкорення нових вершин бізнесу. За допомогою декоративної ручки під сидінням, такий механізм легко налаштовується під вагу користувача, щоб він працював правильно і комфортно для власника. Ще один механічний помічник, газліфт, дозволить відрегулювати висоту крісла так, щоб ви влаштувалися в ньому з максимальним комфортом, налаштувавши його під свій зріст.
Підлокітники. Напівкруглий вигин підлокітників дозволить вашим рукам знайти надійний і комфортну опору. Доповнений м'якими накладками, блискучий метал прекрасно підкреслює зовнішню красу крісла. Хромоване покриття дуже стійке. Воно не дряпається, а значить надовго збереже красу крісла.
Хрестовина. Металева хрестовина, яка стоїть на даному кріслі, відмінно витримує навантаження до 120 кг. Промені хрестовини мають вигнуту форму, яка перегукується з формою підлокітників і завершує елегантний силует крісла. Незважаючи на зовнішню масивність, крісло легко пересувається завдяки роликовим опорам. Спеціальні хромовані накладки на роликах відмінно доповнюють зовнішній вигляд крісла.
Особливості. Крісло досить масивне, з високою спинкою, а значить відмінно підійде навіть для покупців високого зросту. Монолітна дерев'яна основа спинки має ергономічний прогин в поперековій області, що забезпечить вашій спині комфортну підтримку і зніме навантаження з хребта. Підголівник високий, інтегрований в спинку. Передня частина сидіння має спеціальне потовщення, яке служить для того, щоб не пережималися судини, а значить, ногам буде більш комфортно під час тривалого перебування на одному місці. Крісло Каміль - гідна модель преміум сегменту за привабливою ціною, яке відмінно підійде для вашого кабінету, як в офісі, так і вдома.
Тип
Кресла для персонала, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
110/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожа
Размеры
Глубина, см
70
Высота, см
119-129
Ширина, см
65
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
48-58
Ширина сиденья, см
53
Высота спинки, см
75
Высота подлокотников, см
68-78
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл
Цвет подлокотников
Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 5 положениях
Механизм
Мультиблок
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Супер мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Супер мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 58 см |
| Высота с учетом спинки | 129 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Ширина кресла | 65 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 75 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Ширина спинки | 53 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | металл |
- Цена: 9 680 ₴






