
Крісло офісне на полозах Арсі WT CF комп'ютерне крісло тканина, сіре з навантаженням до 100 кг
2 920 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Полози |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 11 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Висота з урахуванням спинки | 86 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Ширина крісла | 54 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 41 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Ширина спинки | 42 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Aklas | Киев |
| Висота крісла | 86 |
| Висота підлокітників | 64 |
| Додаткові характеристики | Каркас: метал пофарбований<br/> Підлокітники: пластик<br/> Ергономічна спинка<br/> Максимальне навантаження: 100 кг<br/> Вага: 11 кг |
| Корпус | метал |
| Оббивка | Тканина |
| Основа | Конференц-основа (полози) |
| Особливості | Підлокітники |
| Розмір спинки | Висота: 41 см<br/> Ширина: 42 |
| Розміри сидіння | Висота: 45 см<br/> Ширина: 42 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Крісла для конференцій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴







