
Кресло офисное на полозьях АКЛАС Марти CH CF компьютерное кресло экокожа, черное с нагрузкой до 120 кг
4 881 ₴
4 380 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на полозьях АКЛАС Марти CH CF компьютерное кресло экокожа, черное с нагрузкой до 120 кг
Кресло конференционное АКЛАС Марти CH CF Черный (PU-черный) - зручне та практичне конференц-крісло, яке відмінно підійде для оформлення конференц-залів, офісних приймалень, готельних холів, домашнього кабінету. Стильний дизайн з хромованими ніжками та елегантна класична оббивка - бездоганне поєднання, яке робить це крісло універсальним, воно відмінно виглядатиме в будь-якому інтер'єрі.
Дизайн. Дизайн крісла простий і лаконічний. Проста геометрія, чіткі горизонтальні лінії прошивки, елегантне поєднання хрому і екошкіри - крісло виглядає стильно і красиво. Поверх основи сидіння - суцільна накладка на всю довжину посадкового місця з тонким шаром меблевого силікону всередині. Завдяки їй посадка стає більш м'якою. Хромовані деталі крісла надають йому сучасний і стильний вигляд.
Оббивка. В якості оббивки була обрана екошкіра, яка не поступається за своїми якостями натуральній шкірі, а її ціна - це приємний бонус для покупця. Цей матеріал має натуральну бавовняну основу, міцний, еластичний і простий у догляді. В такому гідному вбранні ваше крісло відмінно збереже первинний зовнішній вигляд на довгі роки.
Підлокітники. Підлокітники в даній моделі - це плоскі металеві труби, що забезпечують надійну підтримку вашим рукам. Приємний ергономічний вигин підлокітників дозволить вашим рукам знайти надійну і комфортну опору. Доповнений м'якими накладками, блискучий метал прекрасно підкреслює зовнішню красу крісла. Хромоване покриття дуже стійке, воно не дряпається, а значить, надовго збереже красу крісла.
Основа. П-подібний каркас вигнутий з цільної металевої труби. Його конструкція досить міцна та стійка. Хромовані елементи, як дзеркала, відображають силуети інтер'єру та відблиски світла. Вони не втратять свою красу з часом, адже покриття дуже міцне і стійке до всіляких зовнішніх факторів. Форма основи дозволяє кріслу трохи пружинити, створюючи ефект легкого похитування. Пластикові заглушки в основі рами захищають підлогу від подряпин і пошкоджень.
Особливості. Крісло середнього розміру, посадка досить глибока, а значить сидіти в кріслі Марті досить комфортно. Монолітна дерев'яна основа спинки має ергономічний прогин в поперековій області, що забезпечить вашій спині комфортну підтримку та зніме навантаження з хребта. Сидіння має спеціальне поглиблення в центральній частині та скошений передній край, які служить для того, щоб не пережималися судини, а значить, ногам було більш комфортно під час тривалого перебування на одному місці. Марті CF - симпатичне конференц-крісло хорошої якості за привабливою ціною.
Тип
Конференционные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
65/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
61
Высота, см
105
Ширина, см
59
Глубина сиденья, см
46
Высота сиденья, см
48
Ширина сиденья, см
50
Высота спинки, см
57
Высота подлокотников, см
65
Размер основания, см
48х50

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл, Кожзаменитель
Цвет подлокотников
Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Техническое оснащение
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Супер мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Супер мягкое
Тип основания
Полозья
Тип подлокотников
Нерегулируемые

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | А-Клас |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Полозья |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 14 кг |
| Высота посадочной части кресла | 48 см |
| Высота с учетом спинки | 105 см |
| Глубина кресла | 61 см |
| Ширина кресла | 69 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 57 см |
| Глубина сиденья | 46 см |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Aklas | Киев |
| Высота кресла | 105 |
| Высота подлокотников | 65 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дополнительные характеристики | Каркас: металл с хромированным покрытием<br/> Подлокотники: металл с мягкими накладками<br/> Эргономичная спинка<br/> Декоративная горизонтальная прошивка на сидении и спинке<br/> Максимальная нагрузка: 120 кг<br/> Вес: 14 кг |
| Корпус | металл |
| Обивка | Экокожа |
| Основание | Конференц-основа (полозья) |
| Особенности | Подлокотники |
| Подлокотник | металл |
| Размер спинки | Высота: 57 см<br/> Ширина: 50 |
| Размеры сиденья | Высота: 48 см<br/> Ширина: 50 см<br/> Глубина: 46 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Кресла для конференций |
- Цена: 4 380 ₴







