
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Мердок PL RL Серое компьютерное из сетки с нагрузкой до 120 кг
6 222 ₴
5 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00011392
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесах с подлокотниками Мердок PL RL Серое компьютерное из сетки с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Мердок PL RL Серый (Серый/Черный) - це креативне офісне крісло в урбаністичному стилі. Популярність в своєму сегменті воно заслужило за нетривіальну зовнішність і високу якість. Класний "повітряний" дизайн, ергономічна посадка, якісні матеріали та сучасні механізми задовольнять найвибагливішого покупця. Дизайн. Крісло має стильну зовнішність, завдяки якій крісло точно не залишиться непоміченим і стане справжньою окрасою вашого будинку або офісу. Висока фігурна спинка з сітчастою вставкою в центральній частині спинки, зручна висувна підставка для ніг - всі ці деталі створюють яскравий, неповторний образ сучасного, комфортного і стильного офісного крісла. Оббивка. В якості основного оббивного матеріалу для спинки обрана нейлонова сітка, натягнута на міцний пластиковий каркас, з якої ви будете комфортно себе почувати навіть у найспекотніший день завдяки її "дихаючими" властивостями. Цей матеріал відмінно справляється з інтенсивним навантаженням і довго зберігає свої властивості і привабливий зовнішній вигляд, завдяки своїй еластичності, підвищеної повітропроникності, міцності і зносостійкості. У сидінні і підголів'яу використана більш щільна сотова тканина, в яку вшита додаткова підкладка для збільшення щільності і зносостійкості. Механізми. У даній моделі встановлений сучасний механізм релакс. Він дає можливість змінювати і фіксувати кут нахилу спинки в будь-якому зручному для вас положенні. Відкинувши крісло глибоко назад, майже горизонтально відносно підлоги, ви зможете зручно влаштуватися і відпочити, зробивши невелику перерву між важливими справами. Привівши в дію режим гойдання, ви зможете зробити хвилини відпочинку ще більш приємними. Крісло легко підлаштовується під вагу користувача спеціальним гвинтом і регулюється по висоті за допомогою газліфта. Підлокітники. Підлокітники виготовлені з товстостінного пластику чорного кольору. На широких робочих поверхнях встановлені м'які накладки - вашим рукам буде забезпечена надійна і комфортна опора. Хрестовина. Суцільнолита хрестовина виготовлена з міцного товстостінного пластику з внутрішніми жорсткими ребрами, що дозволить їй витримувати навантаження до 120 кг. Прогумовані роликові опори забезпечують кріслу необхідну мобільність і підійдуть для всіх типів підлогових покриттів. Особливості. Це - сучасна модель, створена для максимальної зручності. Зручна висувна підставка під ноги дозволяє перетворити крісло в зручне крісло-лежанку. Пластикова пластина в поперековій зоні регулюється по висоті. Сидіння має поглиблення для більш ергономічної посадки. Це дозволить зберегти правильну поставу і хороше самопочуття, як за грою, так і під час роботи або відпочинку. Завдяки відмінній якості, стильному дизайну і привабливій ціні, крісло заслужено займає провідне місце в лінійці офісних крісел з сіткою.
Тип
Кресла для персонала, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
85/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Сетка
Размеры
Глубина, см
65
Высота, см
112-120
Ширина, см
61
Глубина сиденья, см
51
Высота сиденья, см
43-51
Ширина сиденья, см
48
Высота спинки, см
76
Высота подлокотников, см
62-70
Размер основания, см
D-68

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Пластик
Материал подлокотников
Пластик, Сетка
Цвет подлокотников
Черный
Материал основания
Пластик
Цвет основания
Черный
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Релакс
Регулировки
Наклон спинки, Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Поясничный валик
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Съемная подушка
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 51 см |
| Высота с учетом спинки | 120 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 51 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Глубина кресла | 65 см |
| Ширина кресла | 61 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 76 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Ширина сиденья | 48 см |
| Ширина спинки | 48 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Подлокотник | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[112-120]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[62-70]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Крестовина: пластик; Подлокотники: пластик с мягкими накладками; Поясничная поддержка; Подголовник; Комфортное качание; Колеса: прорезиненные; Максимальная нагрузка: 120 кг; Вес: 16 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Пластик]]> |
| Обивка | <![CDATA[Сетка]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Особенности | <![CDATA[Механизм релакс; Подголовник; Подлокотники; Подставка для ног]]> |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 76 см; Ширина: 51]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 43-51 см; Ширина: 48 см; Глубина: 51]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Жесткость качания; Поясничная поддержка]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
- Цена: 5 100 ₴



