
Кресло офисное на колесах с подлокотникамиРонин TILT Коричневое компьютерное из экокожи с нагрузкой до 120 кг
5 800 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло офисное на колесах с подлокотникамиРонин TILT Коричневое компьютерное из экокожи с нагрузкой до 120 кг
Кресло АКЛАС Ронин CH TILT Коричневый (Wax PU 421-темно-коричневый) - крісло, про яке можна сказати, що воно класичне та сучасне водночас, не схоже ні на одну модель. У ньому нічого зайвого, тільки прості суворі лінії силуету, солідні габарити та комфорт. Мінімалістичний дизайн, правильна ергономіка, висока спинка - відмінне поєднання для хорошого офісного крісла як для персоналу, так і для керівника. Таке крісло вдало доповнить сучасний робочий простір. У ньому комфортно проводити робочий час і відпочивати.
Дизайн. Зовнішній вигляд даної моделі досить лаконічний. Чіткі лінії силуету, звужена до верху спинка, мінімум декору. Крісло буде доречно виглядати як в класичній обстановці, так і в сучасному хай-тек просторі. Стриманий колір оббивки і блискучий хром завершують образ геніального у своїй простоті офісного крісла. Декоративні елементи в даній моделі дуже оригінальні. Чого варті забавні кишеньки на спинці в формі джинсових кишень, пряжка- кріплення підголівника та стильна контрастна прошивка краю сидіння - все це додає суворому силуету крісла трохи стильної грайливості.
Оббивка. Крісло обтягнуте якісною Екошкірою - сучасний матеріал на бавовняній основі. Цей матеріал досить міцний, еластичний і "дихаючий". Наповнювач - якісний поролон, товщина якого дозволяє створити комфортну посадку помірної жорсткості.
Механізми. Дана модель оснащена механізмом гойдання підвищеної комфортності Tilt, який дозволяє змінити статичний робочий режим на комфортний режим гойдання для відпочинку та релаксу. Крісло регулюється по висоті та повертається на 360 градусів навколо своєї осі за допомогою газліфта. Налаштування механізму хитання під вагу користувача відбувається шляхом обертання циліндричної ручки під сидінням крісла. Під більшу вагу пружина механізму регулювання затягується, а під менший - відпускається.
Підлокітники. Металеві підлокітники оснащені м'якими накладками, щоб захистити ваші руки від контакту з холодною поверхнею металу. Покриття металевих деталей крісла досить стійке, не дряпається і надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд. Г-подібна форма і висота підлокітників дозволяє підсунути крісло впритул до робочого столу стандартної висоти та звільнити навколишній простір поруч.
Хрестовина. Міцна металева хрестовина розрахована на максимальну вагу до 120 кг. Покриття хрестовини стійке, не боїться щоденних навантажень в процесі використання крісла. У комплекті йдуть універсальні прогумовані ролики, які підійдуть для паркету або ламінату, але й на м'яких покриттях, типу ковроліну, відмінно працюють.
Особливості. Спинка крісла висока, оснащена знімним підголовником, підійде людям високого і середнього зросту. Прогин в поперековій області надає кріслу необхідну ергономічність - спина буде менше втомлюватися. Крісло в міру жорстке, щоб тримати тіло в тонусі. Каркас крісла металевий, а значить, кріслу просто не буде зносу. Ронін - відмінне офісне крісло в сучасному стилі за помірні гроші.
Тип
Кресла руководителя, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
97/76/64
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
70
Высота, см
126-134
Ширина, см
74
Глубина сиденья, см
61
Высота сиденья, см
44-52
Ширина сиденья, см
62
Высота спинки, см
82
Высота подлокотников, см
68-74
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл, Кожзаменитель
Цвет подлокотников
Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Серый
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Съемная подушка
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 52 см |
| Высота с учетом спинки | 134 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 52 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 44 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Ширина кресла | 74 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 82 см |
| Глубина сиденья | 61 см |
| Ширина сиденья | 62 см |
| Ширина спинки | 62 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[126-134]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[68-74]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Дополнительные характеристики | <![CDATA[Крестовина: металл с хромированным покрытием; Подлокотники: металл с хромированным покрытием; Поясничный валик; Интегрированный подголовник; Комфортное качание; Колеса: прорезиненные; Максимальная нагрузка: 120 кг; Вес: 20 кг]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Обивка | <![CDATA[Экокожа]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Особенности | <![CDATA[Механизм качания TILT; Подголовник; Подлокотники]]> |
| Подлокотник | металл |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 82 см; Ширина: 62]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 44-52 см; Ширина: 62 см; Глубина: 61]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Жесткость качания; Угол наклона спинки]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <![CDATA[Кресла для руководителей]]> |
- Цена: 5 800 ₴






