
Кресло АКЛАС Тироль CH MB Бежевое
18 672 ₴
15 800 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло руководителя на колесах с подлокотниками Тироль CH MB Бежевое офисное из натуральной кожи до 120 кг
Кресло АКЛАС Тироль CH MB Бежевый (LC-F) - це елегантне крісло для керівника, яке, завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду, правильній ергономіці та відмінній якості матеріалів і збірки, знайшло багато шанувальників. Головна особливість даної моделі - м'які ергономічні подушки, які створюють правильний і гарний рельєф і формують зручну посадку. Висока спинка з інтегрованим підголівником розрахована на користувача високого і вище середнього зросту. Зручні бічні валики забезпечують хорошу підтримку спини. У таке крісло відразу хочеться присісти і переконається в його м'якості і зручність. Добротний монолітний дерев'яний каркас має правильну по ергономіці форму і розрахований на великі навантаження.
Дизайн. Зовнішній вигляд даної моделі дозволяє їй відмінно вписатися в стильний кабінет успішного ТОП-менеджера і в затишну домашню обстановку. Плавні лінії, вдале злиття шкіри і хрому - Тіроль не тільки порадує око, а й гідно виглядатиме як в класичній обстановці, так і в сучасному хай-тек просторі.
Оббивка. В якості оббивки в даному кріслі використана натуральна шкіра. Цей матеріал відмінної якості і не вимагає особливого представлення - надійний, міцний, природний матеріал.
Механізми. В якості регулюючого механізму в кріслі Тіроль використаний мультиблок. Цей механізм простий в налаштуванні та експлуатації. За допомогою ручки ви можете перемикати режим гойдання в фіксований статичний режим, і назад. У режимі хитання підвищеної комфортності ви зможете повноцінно розслабитися і відпочити, не встаючи з улюбленого крісла. Зафіксувати крісло можна в 5 різних положеннях - від строго базового вертикального, до майже горизонтального. Крім того, мультиблок оснащений системою "антишок", яка вбереже вас від різкої зміни положення крісла. Висоту сидіння можна змінити за допомогою газліфта. Жорсткість гойдання регулюється під вагу користувача за допомогою декоративної циліндричної ручки під кріслом.
Підлокітники. Підлокітники в даній моделі металеві, хромовані. Вони оснащені м'якими накладками в колір основної оббивки, які вбережуть ваші руки від контакту з холодним металом і забезпечать м'якість і комфорт.
Хрестовина. Металева хрестовина у крісла Тіроль досить міцна і розрахована на вагу до 120 кг. На хромованому покритті хрестовини не залишаються сліди від взуття або дрібні подряпини в процесі експлуатації, що зберігає привабливий вигляд крісла надовго. Роликові опори забезпечують кріслу необхідну мобільність. У даній моделі за замовчуванням встановлені пластикові ролики. Залежно від підлогового покриття і за бажанням клієнта, ролики можна замінити під конкретні вимоги приміщення, в якому буде експлуатуватися крісло. Пластикові підходять для м'яких покриттів, а прогумовані - для паркету або ламінату. Хромовані ролики можна підібрати для будь-яких покриттів, їх головною перевагою є відмінне поєднання з хромованою хрестовиною.
Особливості. Ергономічний прогин в поперековій області, високий інтегрований підголівник з м'якою накладною подушкою і спеціальне поглиблення в сидінні створюють Вам обволікаючу підтримку, яка враховує всі анатомічні особливості будови тіла людини. М'якість сидіння і спинки забезпечується за рахунок товстого шару якісного поролонового наповнювача, який не просідає з часом. У подушках використаний спеціальний меблевий силіконовий наповнювач. Крісло Тіроль - це красива модель високої якості і з продуманою конструкцією - відмінне поєднання на свою ціну.
Тип
Кресла руководителя, Компьютерные кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
110/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Обивка
Кожа
Размеры
Глубина, см
70
Высота, см
119-129
Ширина, см
65
Глубина сиденья, см
50
Высота сиденья, см
48-58
Ширина сиденья, см
53
Высота спинки, см
75
Высота подлокотников, см
68-78
Размер основания, см
D-70

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Металл, Кожа
Цвет подлокотников
Хром
Материал основания
Металл
Цвет основания
Хром
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 5 положениях
Механизм
Мультиблок
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
от 181 до 200 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Супер мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Супер мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые, Прорезиненные |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 58 см |
| Высота с учетом спинки | 129 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Ширина кресла | 65 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 75 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Ширина спинки | 53 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | металл |
| Основной обивочный материал | натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кресла | <![CDATA[119-129]]> |
| Высота подлокотников | <![CDATA[68-78]]> |
| Гарантия | <![CDATA[12 месяцев]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Обивка | <![CDATA[Кожа]]> |
| Основание | <![CDATA[Крестовина с роликами]]> |
| Особенности | <![CDATA[Механизм мультиблок; Подголовник; Подлокотники]]> |
| Подлокотник | металл |
| Размер спинки | <![CDATA[Высота: 75 см; Ширина: 53]]> |
| Размеры сиденья | <![CDATA[Высота: 48-58 см; Ширина: 53 см; Глубина: 50]]> |
| Регулировки | <![CDATA[Высота сиденья; Угол наклона спинки; Жесткость качания]]> |
| Страна регистрации бренда | <![CDATA[Украина]]> |
| Страна-производитель товара | <![CDATA[Китай]]> |
- Цена: 15 800 ₴



