
Кресло геймерское на колесиках с подлокотниками Анхель NEW PL TILT Оранжевое из экокожи с нагрузкой до 120 кг
4 182 ₴
2 999 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Кресло геймерское на колесиках с подлокотниками Анхель NEW PL TILT Оранжевое из экокожи с нагрузкой до 120 кг
Кресло геймерское АКЛАС Анхель NEW PL TILT подростковое Оранжевый (Черный/Оранжевый) - ще одне яскраве і цікаве крісло в лінійці спортивних крісел. Це приваблива зовні і дуже зручна модель, що підходить не тільки для любителів пограти, але і для тих хто багато годин проводить на робочому місці. Анхель вдало поєднує в собі стильний дизайн і комфортність. Крісло досить м'яке і ергономічне - саме те, що потрібно для тривалого часу на одному місці.
Дизайн. Дана модель як зовні, так і функціонально, відповідає геймерському сегменту. Перше - завдяки формі спинки з традиційним фігурним силуетом і отворами у верхній частині. А друге - за рахунок досить м'якої посадки і продуманої ергономічної конструкції, розробленої з урахуванням анатомічних особливостей будови тіла людини. Форма спинки з бічною підтримкою, ергономічним прогином в районі попереку і високим, злегка виступаючим, підголовником зніме зайве навантаження з хребта і дозволить зберегти правильну поставу і хороше самопочуття як за грою, так і під час роботи або відпочинку.
Оббивка. Сучасний дизайн крісла доповнений вдалим вибором оббивного матеріалу. Якісна екошкіра - це сучасний матеріал на натуральній бавовняній основі, за своїми властивостями практично не поступається натуральній шкірі. Контрастні вставки відмінно освіжають крісло. Таке крісло відмінно підійде для кімнати підлітка, адже воно і класно виглядає, і досить зручне і практичне.
Механізми. Механізм гойдання, встановлений в даній моделі, дасть можливість переривати роботу або гру приємними сеансами розслаблення, не встаючи з улюбленого крісла. Газліфт допоможе встановити оптимальну для зростання висоту сидіння. У верхньому положенні крісло має високу посадку, що підійде людям високого зросту.
Підлокітники. На широких дугоподібних пластикових підлокітниках встановлені м'які накладки - вашим рукам буде забезпечена надійна і комфортна опора. Пластик масивний і товстостінний, а значить досить міцний і розрахований на інтенсивні навантаження протягом всього робочого дня.
Хрестовина. Суцільнолита хрестовина виготовлена з міцного товстостінного пластику з внутрішніми ребрами жорсткості, що дозволить їй витримувати навантаження більше 120 кг. Поверхня пластика має злегка шорстку текстуру, щоб ноги не зісковзували під час роботи, а на пластиці не залишалися подряпини від взуття. Прогумовані роликові опори забезпечують крісла необхідну мобільність і підійдуть для будь-якого типу покриття підлоги.
Тип
Геймерские кресла
Размер упаковки, Д/Ш/В
95/45/65
Гарантия
12 месяцев
Страна производитель
Китай
Стиль
Современные
Обивка
Кожзаменитель
Размеры
Глубина, см
69
Высота, см
111-120
Ширина, см
61
Глубина сиденья, см
52
Высота сиденья, см
49-58
Ширина сиденья, см
51
Высота спинки, см
70
Высота подлокотников, см
70-79
Размер основания, см
D-62

Материалы изготовления
Материал каркаса сиденья
Дерево
Материал каркаса спинки
Дерево
Материал подлокотников
Пластик
Цвет подлокотников
Черный
Материал основания
Пластик
Цвет основания
Черный
Материал колесиков
Прорезиненные
Техническое оснащение
Функция качания
Качание с фиксацией в 1 положении
Механизм
Тилт
Регулировки
Жесткость качания, Высота сиденья
Максимальная нагрузка по весу, кг
120
Максимальний рост, см
до 165 см
Высота спинки
Высокая спинка
Мягкость спинки
Мягкая
Поясничная поддержка
Эргономические
Мягкость сиденья
Мягкое
Тип основания
Крестовина с роликами
Тип подлокотников
Нерегулируемые
Тип подголовника
Нерегулируемый
Особенности
Эргономичные

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие подсветки | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Пластиковые |
| Тип кресла | геймерское |
| Цвет | Оранжевый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота посадочной части кресла | 58 см |
| Высота с учетом спинки | 120 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 49 см |
| Глубина кресла | 69 см |
| Ширина кресла | 61 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 70 см |
| Глубина сиденья | 52 см |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Подлокотник | пластик |
- Цена: 2 999 ₴






