
Силовий пружинний еспандер (палиця) EasyFit Power Twister 40 кг Трубчастий багатофункціональний
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1642-40
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Силовий пружинний еспандер (палиця) EasyFit Power Twister 40 кг Трубчастий багатофункціональний
Ефективний силовий тренажер еспандер EasyFit Power Twister – виготовлений з посиленого металу, палка із пружиною та двома гумовими ручками. На кінцях еспандеру EasyFit Power Twister передбачені страхувальні петлі.
Силові вправи з еспандером допомагають розвинути витривалість, силу, розвинути можливість зосереджуватися на напрузі або розслабленні різних груп м'язів, що важливо в різних бойових мистецтвах і єдиноборствах. Тренування з еспандером представляють собою силовий тренінг, що ґрунтується на забезпеченні підвищеного навантаження на цільові м'язи, завдяки опору спортивного інвентарю. Вправи з використанням еспандера EasyFit Power Twister належать до ізометричних. Ізометричні вправи — це постійна м'язова напруга, докладена до спортивного інвентарю без кардинальних змін положення тіла. Додавши до програми тренувань вправи з даним тренажером, можна пропрацювати м'язи грудей, спини, рук.
Характеристики еспандера EasyFit Power Twister:
- Навантаження: 40 кг
- Діаметр: 3,8 см
- Довжина: 50 см
- Матеріали: посилений метал, гума
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
- Слоган компанії EasyFit: "Fits everyone" - "Підходить кожному". Сподіваємось, що підійде і Вам! ))
Відтінок кольору зображення товару на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр | 3.8 мм |
| Довжина | 50 см |
| Конструкція | Трубчаста |
| Опір | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Гіроскопічний |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 389 міс |
| Застосування | Універсальна |
- Ціна: 399 ₴

